Kedy sa uskutoční Čížekov kurz trénerov 2. stupňa?

Kedy sa uskutoční Čížekov kurz trénerov 2. stupňa?


Rokom 2019 projekt "Inštruktor Bodybuilding a Fitness" (hlavného lektora Milana ČÍŽEKA) vstupuje do tretieho roka svojej existencie. Každoročne kurz 1. stupňa absolvujú desiatky fanúšikov bodybuildingu a fitness, ktorí vďaka skupine osvedčených lektorov získavajú v Bratislave a Košiciach informácie, reálne využiteľné v trénerskej praxi. Kurzy "Inštruktor Bodybuildingu a Fitness" organizačne zabezpečuje spoločnosť FitnessŠkola s.r.o., ktorá sa podieľa na organizovaní aj ďalších edukačných akcií zo sveta bodybuildingu/fitness.
FitnessŠkola

"Zatiaľ sme organizovali iba kurzy prvého, základného stupňa, ktoré boli akousi vstupnou bránu do sveta bodybuilding a fitness", povedal pre náš portál hlavný lektor, Milan ČÍŽEK. "Samozrejme, absolventi na konci každého kurzu sa pýtali, kedy pre nich majitelia spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. zorganizujú stupne nadstavbové. Pravdou ale je, že každá dobrá myšlienka sa dá zrealizovať iba so skupinou lektorov, ktorí majú nielen znalosti, ale aj určité pedagogické schopnosti - tie musia využiť vhodným spôsobom tak, aby znalosti/skúsenosti boli schopní odovzdávať ďalej. Tých už máme v teame!
V minulom roku som sa plne sústredil na rozbeh činnosti organizácie Elite PRO Slovakia, ktorá sa v tomto roku transformovala na Asociáciu Elite PRO a aktuálne patrí medzi najrýchlejšie rastúce subjekty našej scény.
Asociácia Elite PRO si už nevyžaduje toľko času, ako pred rokom - aj preto ušetrený čas chceme spoločne s kolegami venovať finalizácii programu kurzu "Inštruktor Bodybuildingu a Fitness - 2. stupeň".

"Náplň kurzu druhého stupňa máme v základných bodoch spracovanú už od októbra 2018",
doplnil Milana ČÍŽEKA Igor KOPČEK, ktorý spoločne so Saskiou CAKOCI je majiteľov spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. "Aktuálne sa finalizujú prednášky/prezentácie, čo je proces mimoriadne náročný. Napriek tomu som presvedčený, že na rozhraní jeseň/zima 2019 sa na tradičnom mieste, v priestoroch Činkárne Čambal Petržalka, (kde vďaka ústretovosti majiteľov máme Školiace stredisko), stretneme s viacerými z absolventov kurzu 1. stupňa na kurze, ktorý bude mať stupeň druhý. Práve ich o termín ebudem informovať prednostne, mailom. Druhého stupňa však sa môžu zúčastniť aj tí"

Kurz Inštruktor Bodybuildingu a Fitness - 2. stupeň

cena: 219€
termín konania: zima 2019 - 2x sobota, nedeľa (termín bude upresnený)
miesto konania: Činkáreň Čambal - Petržalka, Bratislava
informácie: cizekifbb@hotmail.com

Diskusia k článku:

AMIX diskusia
Školenia trénerov
autor: Oplan | dátum: 04.04.2019 18:12:30
Viac ako žiadaná aktivita, kedže SAFKST robila tieto školenia naposledy v roku 2017. Ďakujeme že vypĺňate dieru na trhu.