Kedy sa uskutoční Čížekov kurz trénerov 2. stupňa?

Kedy sa uskutoční Čížekov kurz trénerov 2. stupňa?

Kurz trenerov - Bodybuildinga Fitness Inštruktor
Rokom 2020 projekt trénerských kurzov Bodybuilding a Fitness Inštruktor (hlavného lektora Dr. Milana ČÍŽEKA) vstupuje do tretieho roka svojej existencie. Každoročne kurz 1. stupňa absolvujú desiatky fanúšikov bodybuildingu a fitness, ktorí vďaka skupine osvedčených lektorov získavajú v Bratislave a Košiciach získavjú informácie, reálne využiteľné v trénerskej praxi. Trénerksé kurzy Bodybuilding a Fitness Inštruktor organizačne zabezpečujú spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. a ReaSport s.r.o., ktoré sa podieľajú spoločne s redaktormi web projektov EastLabs.SK, Bikinifitness.SK a FitnessTreneri.SK na organizovaní aj ďalších edukačných akcií zo sveta bodybuildingu/fitness.
FitnessŠkola

"Zatiaľ sme organizovali iba kurzy prvého, základného stupňa, ktoré boli akousi vstupnou bránu do sveta bodybuilding a fitness", povedal pre náš portál hlavný lektor, Milan ČÍŽEK. "Samozrejme, absolventi na konci každého kurzu sa pýtali, kedy pre nich zorganizujeme aj stupne nadstavbové. Pravdou ale je, že každá dobrá myšlienka sa dá zrealizovať iba so skupinou lektorov, ktorí majú nielen znalosti, ale aj určité pedagogické schopnosti - tie musia využiť vhodným spôsobom tak, aby znalosti/skúsenosti boli schopní odovzdávať ďalej. Tých už máme v teame!
V rokoch 2018 a 2019 som sa plne sústredil na rozbeh činnosti organizácie Elite PRO Slovakia, ktorá sa transformovala na Asociáciu Elite PRO a aktuálne patrí medzi najrýchlejšie rastúce subjekty našej scény.
Asociácia Elite PRO si už nevyžaduje toľko času - aj preto ušetrený čas chceme spoločne s kolegami venovať finalizácii programu nadstavbového kurzu Bodybuilding a Fitness Inštruktor - 2. stupeň.

"Náplň kurzu druhého stupňa máme v základných bodoch spracovanú už od októbra prelomu rokov 2018/2019",
doplnil Milana ČÍŽEKA Igor KOPČEK, ktorý spoločne so Saskiou CAKOCI je majiteľov spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. "Aktuálne sa finalizujú prednášky/prezentácie, čo je proces mimoriadne náročný. Napriek tomu som presvedčený, že v roku 2020 sa na tradičnom mieste, v priestoroch Činkárne Čambal Petržalka, (kde vďaka ústretovosti majiteľov máme Školiace stredisko), stretneme s viacerými z absolventov kurzu 1. stupňa na kurze, ktorý bude obsahovo určený pre pokročilejších priaznivcov bodybuildingu/fitness."

Kurz Inštruktor Bodybuildingu a Fitness - 2. stupeň

cena: 219€
termín konania: zima 2019 - 2x sobota, nedeľa (termín bude upresnený)
miesto konania: Činkáreň Čambal - Petržalka, Bratislava
informácie: cizekifbb@hotmail.com

Diskusia k článku:

AMIX diskusia
Školenia trénerov
autor: Oplan | dátum: 04.04.2019 18:12:30
Viac ako žiadaná aktivita, kedže SAFKST robila tieto školenia naposledy v roku 2017. Ďakujeme že vypĺňate dieru na trhu.