FitnessNalieváreň 3 - v marci sa tešte na seminár so Štefanom OROSZOM!

FitnessNalieváreň 3 - v marci sa tešte na seminár so Štefanom OROSZOM!

Čo je FitnessNalieváreň?

Fitness Akadémia Vranov, Fitness Škola s.r.o. a majitelia Činkárne Čambal Petržalka spojili svoje sily pri organizovaní BikiniFitness Campov a Kurzov trénerov hlavného lektora Dr. Milana ČÍŽEKA. V roku 2020 pre priaznivcov bodybuildingu a fitness organizujú sériu akcií pod názvom FitnessNalieváreň - tieto akcie sa budú konať prevážne v Činkárni Čambal. Pre pravidelných účastníkov projektov organizovaných trojicou Fitness Akadémia Vranov, Fitness Škola s.r.o. a Činkáreň Čambal Petržalka poskytneme zľavy.

FitnessNalieváreň 3 - seminár s legenárnym Štefanom OROSZOM!

Štefan OROSZ

Projekt FitnessNalieváreň pokračuje ... a vo veľkom štýle! Do Mekky bodybuildingu a fitness na Slovensku, do Činkárne Čambal Petržalka príde po Jarovi HORVÁTHOVI aj legendárny Štefan OROSZ.

"Jaro a Štefan patria medzi kulturistov, na ktorých moja generácia pozerala s obrovským rešpektom a úctou", povedal pre náš portál spolumajiteľ Činkárne Čambal Petržalka, IFBB Majster sveta, víťaz Arnold Classic Europa a účastník Olympia Weekendu v kategórii do 212lbs Marián ČAMBAL. "Keď sme s Igorom KOPČEKOM zostavovali program projektu FitnessNalieváreň, obaja sme sa zhodli na tom, že jeho súčasťou musí byť aj seminár práve s Jarom a Štefanom. S Jarom mali fanúšikovia kulturistiky a fitness možnosť sa stretnúť vo februári, koniec marca bude patriť Štefanovi ORSZOVI."

"Súhlasím s Marianon", doplnil Igor KOPČEK. "Spomínam si na roky 1990 a 1992, na Majstrovstvá Československa v Banskej Bystrici a Ružomberku, kde som mal možnosť vidieť Štefana súťažiť. Pokrok, ktorý dosiahol bol tak výrazný, že nikto z nás nezapochyboval - čakali sme už iba na jeho víťazstvo na IFBB Svetovom šampionáte a úspešnú kariéru medzi IFBB profesionálmi. Titul Svetového šampióna získal opakovane, úspešný bol aj v sérii finančne dotovaných súťaží Elite, ale o postup na Olympia Weekend napokon nebojoval.
Aktuálne sa Štefan opäť pripravuje s podporou spoločnosti Prom-in na návrat na súťažné pódium. Je jedno, či napokon bude, alebo nebude súťažiť - seminár so Štefanom bude pre nás (a verím, že aj vás) rovnako veľkým zážitkom, ako ten, ktorý sme zažili s Jarom HORVÁTHOM. Mám obrovskú radosť, že sa so Štefanom opät stretneme po rokoch a rovnakú radosť mám aj z jeho hosťa, ktorým je odborník na výživu a zároveň IFBB Majster Európy v kategórii masters, Pavel SAMEK."

Základné informácie o seminári Štefana OROSZA

miesto konania ... Činkáreň Čambal Petržalka
dátum ... 29. marec 2020 (účastníci trénerského kurzu majú miesto na seminári isté)
program

  • od 17:00 do 18:30 - seminár Štefana OROSZA
  • od 18:30 do 19:30 - prednáška Pavla SAMEKA 
  • vstupné ... ZADARMO

Záujem o Základný Trénerský kurz 1. stupňa Bodybuilding a Fitness Inštruktor hlavného lektora Milana ČÍŽEKA je obrovský. Aj preto OTVÁRAME ĎALŠÍ TERMÍN - 27. až 29. marca 2020, v školiacom stredisku spoločnosti FitnessŠkola s.r.o., v Činkáreň Čambal Petržalka. Viac informácií: cizekifbb@hotmail.com Trénerský kurz

Diskusia k článku:

AMIX diskusia