2016 Nordic PRO, Lahti, Finland - PRO Bodybuilding OPEN

2016 Nordic PRO, Lahti, Finland - PRO Bodybuilding OPEN


EastLabs Team sa zúčastňuje 2016 Ben Weider Legacy Cup a 2016 Nordic PRO vďaka VIP reklamnému partnerstvu so spoločnosťami Tipsport a AMIX Nutrition.
Ďakujeme za podporu všetkým našim partnerom!

Tento víkend EastLabs Team čaká každoročná práca v Lahti (Fínsko) na prestížnom Nordic Fitness Expo, v rámci ktorého sa konajú medzinárodná amatérska súťaž v kategóriách bodyfitness, fitness bikini, men´s physique a bodybuilding 2016 Ben Weider Legacy Cup, IFBB PRO súťaž 2016 Nordic PRO v kategóriách PRO Bodybuilding Open a PRO Bikini a národný šampiónát Fínska vo všetkých IFBB nomináciách.


V sobotu podvečer Lahti patrilo kategóriám PRO Bodybuilding a PRO Bikini - vo fitness bikini boj o prvé priečky bol otvorený, medzi profesionálnymi bodybuildermi hlavným favoritom bol víťaz EVLS Prague PRO William BONAC. Už individuálna prezentácia profesionálov naznačila, že v Lahti by sa mohlo výraznejšie zadariť Čechom Lukášovi OSLADILOVI a Tomášovi KAŠPAROVI. Finále, ktoré nasledovalo s 10 minútovou prestávkou po semifinále, sa predpoklady naplnili a obaja borci napokon dosiahli na skvelé priečky, za ktoré si do IFBB rebríčka (ten rozhodne o postupujúcich na 2017 Olympia Weekend) pripísali cenné body.

2016 Nordic PRO, Lahti, Finland - PRO Bodybuilding OPEN ... 487 fotografií

Diskusia k článku:

AMIX diskusia