2017 IFBB Chicago PRO - bude súboj Tabačiar vs Mozoláni?

2017 IFBB Chicago PRO - bude súboj Tabačiar vs Mozoláni?


Cez víkend nás čaká ďalšia zo súťaží v IFBB PRO divízii, ktorá bude pútať pozornosť aj fanúšikov bodybuildingu a fitness kategórií v Európe. Reč je o súťaži 2017 Wings of Strength Chicago PRO, kde postupne na súťažné pódium nastúpia kategórie Bodybuilding OPEN, Bodybuilding 212lbs, Classic Physique, Women´s Bodybulding, Fitness, Bikinifitness, Figure aj Women´s a Men´s Physique.

Fanúšikov z našich krajín určite najviac zaujímať bude kategória kulturistika do 212lbs, kde sa (ak sa nič mimoriadneho nestane) vedľa seba postavia v IFBB PRO divízii debutujúci Tomáš TABAČIAR a skúsení Andrej MOZOLÁNI s Janom KUBÍKOM.
Zdôrazním, že profesionáli zo Slovenska a Čiech sa stretli na jednom pódiu už počas sezóny 2016 - súboj Mozoláni vs Koritenský skončil v prospech Vojtěcha, súboj Čambal vs Koritenský skončil v prospech Mariana. Aktuálne Čambal nesúťaží, napriek tomu Chicago PRO by mohlo dať odpoveď na otázku: "Kto je aktuálne najlepším PRO Bodybuilderom Slovenska?"


Pozorne všímať si budeme aj zvyšné kategórie, v ktorých na súťažné pódiá postune nastúpia mnohé známe tváre zo súťaží v Európe (resp. s koreňmi v Európe). Pripomeňme si, koho mám na mysli.


Diskusia k článku:

AMIX diskusia
Chicago
autor: Oplan | dátum: 26.06.2017 22:25:17
Zdenda Vopřada nevyzerá dobre, ale držíme mu palce :-)