2017 IFBB PRO Prestige Crystal Cup bez Nikoly WEITEROVEJ

2017 IFBB PRO Prestige Crystal Cup bez Nikoly WEITEROVEJ


29. júl 2017 a súťaž 2017 IFBB Prestige Crystal Cup sa mala stať reparátom pre IFBB PRO Bikinifitnessku Nikol Weiterovú po súťaži IFBB Patriot PRO Las Vegas, kde pri svojom opätovnom návrate do kolotoča profesionálnych súťaží skončila na delenej 16. priečke.

Pohľad do výsledkových listín však hovorí jednoznačne - napriek tomu, že Weiterová na Floride napokon nesúťažila, rozhodcovský zbor bol opäť veľmi ústretový k zahraničným súťažiacim.

  • 1. miesto ... získala Brazílčanka Marcia GONCALVES, ktorú poznáme aj zo súťažných pódií amatérskych súťaží. Na jednom pódiu sa s ňou v roku 2015 na súťaži Arnold Classic Amateur USA stretla Olívia ČAMBALOVÁ (Marcia získala 3., Olívia 4. miesto), v roku 2014 súťažila aj na Arnold Classic Amateur Europe (v kategórii do 166cm získala 2. miesto) a rovnakú súťaž si vyskúšala aj v roku 2012 - vtedy skončila na 3. mieste a porazila ju vtedajšia bikinifitness superhviezda zo Slovenska Karin ANTOVSKÁ. Marcia má na svojom konte 12. priečku z 2016 Olympia Weekend-u a celkovo už 5 umiestnení na TOP3 priečkach zo súťaží v IFBB PRO divízii.
  • 2. miesto ... získala Talianka Mariella PELLEGRINO, ktorá sa na súťažných pódiách bikinifitness súťaží objavuje už od roku 2012 - vtedy získala 11. miesto na súťaži 2012 Arnold Classic Amateur Europe v rovnakej kategórii, ako spomínaná Karin ANTOVSKÁ skončila na striebornej priečke, v roku 2013 obsadila 6. miesto na 2013 IFBB Majstrovstvách Európy (v jej kategórii zvíťazila Jana MAJERNÍKOVÁ).
  • 3. miesto ... rozhodcovský zbor pridelil domácej súťažiacej Ruth WOOD.
  • do pozornosti ešte dávam 7. miesto Maďarky Diany SALAMON, čo je jej druhé najlepšie umiestnenie na súťaži organizovanej na Americkom kontinente (po 4. priečke na IFBB Miami PRO)

Diskusia k článku:

AMIX diskusia