Cakoci s Košeckou čaká cez víkend IFBB PRO premiéra

Cakoci s Košeckou čaká cez víkend IFBB PRO premiéra


Tri bikinifitnessky (Cakoci, Pohánková a Pleváková), jedna bodyfitnesska (Košecká), jeden klasický kulturista (Varga) a kulturista (Tabačiar) na prelome rokov 2016/2017 získali súhlas vedenia asociácie SAFKST na prestup do prestížnej IFBB PRO divízie, kde súťažia najlepší profesionáli v kategóriách Bodybuilding PRO, Figure PRO, Bikini PRO atď.
Tomáš TABAČIAR už má za sebou premiérovú súťaž v IFBB PRO divízii (tou bolo Chicago PRO, z ktorého sme vám priniesli rozsiahly report), Olívia POHÁNKOVÁ so Sabinou PLEVÁKOVOU svoje úsilie smerujú na októbrovú súťaž EVLS Prague PRO, náročná premiéra medzi profesionálmi už tento víkend čaká Saskiu CAKOCI a Luciu KOŠECKÚ na súťaži 2017 2017 Rising Phoenix and Arizona PRO, kde budú bojovať o čo najlepšie umiestnenie so súperkami nielen z USA.
Pohľad na stránku IFBBPRO.com hovorí jasnou rečou - Cakoci bude mať v kategórii 22 súperiek, Košecká dokonca o jednu viac. Prekvapením je účasť Adely ONDREJOVIČOVEJ na rovnomennej súťaži, ktorá sa koná pár dní pred prestížnym Olympia Weekend-om, takže rovnako ako v Chicagu aj tu zažijeme (na IFBB PRO scéne ojedinelý) súboj Slovensko vs Slovensko, Ondrejovičová vs Košecká.
Dodám, že v roku 2014 na Mozolani PRO sa obdobný súboj v kategórii Bikini PRO odohral medzi favorizovanou Nikolou WEITEROVOU a Jankou MAJERNÍKOVOU a skončil prekvapením - Jana získala skvelé 2. miesto (a po prvý krát porazila Nikolu), Nikola skončila na  mieste treťom.Diskusia k článku:

AMIX diskusia