VIDEOKLIP - 2017 Nordic IFBB Elite PRO, Bikinifitness

VIDEOKLIP - 2017 Nordic IFBB Elite PRO, Bikinifitness


Účasť EastLabs Teamu na prestížnejšej súťaži 2017 Ben Weider Legacy Cup je možná vďaka podpore partnerov a sponzorov, predovšetkým od spoločností
AMIX Nutrition a TIPSPORT SK.
Ďakujeme všetkým partnerom za podporu

Záver prvého súťažného dňa na prestížnej súťaži 2017 Ben Weider Legacy Cup patril profesionálom z kategórií men´s physique a bikinifitness. Podľa pravidiel IFBB Elite PRO, ak sa profesionálna súťaž koná súčasne so súťažou, na ktorej je možné získať IFBB Elite PRO kartu (a štatút profesionála), v profesionálnej kategórii môže na súťažné pódium nastúpiť aj absolútny/a víťaz/ka z tejt ktorej kategórii.

Absolútne víťazstvo na 2017 Ben Weider Legacy Cup v nominácii bikinifitness amatérov získala s prehľadom fenomenálna Ruska NATALIA LUGOVSKIKH, ktorá v tomto roku jasne dominuje medzi biinifitnesskami na väčšine súťaží - Natalia využila príležitosť a nastúpila aj do porovnávaní na premiérovej súťaži určenej pre bikinifitness profesionálky v novej organizácii IFBB Elite PRO. A že sa oplatilo, potvrdzuje jej víťazstvo v 2017 Nordic IFBB Elite PRO - Bikini, za ktoré zinkasovala 2500€.

Dodám, že Lugovskikh ďalej pokračuje v súťažení na amatérskej scéne, jej cieľom je nastúpiť na súťažné pódium IFBB Majstrovstiev sveta  a bojovať o absolútne prvenstvo (a prémiu 15.000€) v IFBB Elite Ranking-u. Priebeh premiérovej súťaže bikiniprofesionálok v organizácii IFBB Elite PRO vám priblíži nasledujúci videoklip.

Doplním že na druhom mieste skončila Melina Keltaniemi (Fínsko), ktorá získala nielen finančnú prémiu 1500€, ale zároveň aj miestenku na pripravovanú súťaž 2018 IFBB Elite World PRO Championship - táto súťaž by v tejto organizácii mala byť protipólom tradičného Olympia Weekend-u (ten aktuálne patrí do portfólia súťaží NPC - IFBB Pro League).

Výsledky

  • 1. Natalia Lugvskikh, Russia ... 2500€
  • 2. Melina Keltaniemi, Finland ... 1500€
  • 3. Liz Richardson, United Kingdom ... 1000€
  • 4. Matilje Biagini, Italy ... 600€
  • 5. Marina Mocanu, Czech Republic ... 400€
  • 6. Szonja Petruska, Hungary
  • Fotografie zo súťaže 2017 Nordic IFBB Elite PRO ... nájdete v samostatnej fotogalérii

VIDEOKLIP - 2017 Nordic IFBB Elite PRO, Bikinifitness
Diskusia k článku:

AMIX diskusia