2018 La Hispaniola Elite PRO Night - Dominikánska republika

2018 La Hispaniola Elite PRO Night - Dominikánska republika


IFBB International po odčlenení NPC a IFBB PRO Laegue rozbehla naplno práce na kreovaní novej organizácie Elite PRO zastrešujúcej pod hlavičkou IFBB International súťaženie profesionálov a súťažná sezóna pre rok 2018 odštartuje v Dominikánskej republike súťažou 2018 La Hispaniola Elite PRO Night.

Profesionálna súťaž sa uskutoční v troch nomináciách:

  • bodybuilding ... medzi profesionálov rozdelia 6.000USD
  • men´s physique ... medzi profesionálov rozdelia 6.000USD
  • bikinifitness ... medzi profesionálky rozdelia 6.000USD

Tak ako bolo avizované, víťazi kategórií získavajú priamy postup na IFBB PRO Majstrovstvá sveta. Zvyšní súťažiaci získajú body do rebríčka (v závislosti na umiestnení), ktorý napokon určí/doplní zoznam 15. športovcov s právom bojovať o titul Svetového šampóna medzi Elite profesionálmi (a podiel z finančného balíčka vo výške 200.000USD).

Súťaž 2018 La Hispaniola Elite PRO Night bude doplnkovou k 2018 IFBB Diamond Cup, na ktorej sa bude bojovať nielen o body do 2018 IFBB World Ranking-u (body získajú najlepší piati súťažiaci z každej kategórie), ale aj o Elite PRO karty, kt oré získajú súťažiaci na 1. a 2. priečke v absolútnom poradí v nomináciách bodybuilding, classic bodybuidling, men´s physique, muscular men´s physique, bodyfitness, women´s physique, wellness fitness a bikinifitness. Aktuálne čakáme na informácie o tom, kto v Dominikánskej republike nastúpi na súťažné pódium.

 

Diskusia k článku:

AMIX diskusia