Milan ČÍZEK - Ondrejovičová v Grécku potvrdila očakávania

Milan ČÍZEK - Ondrejovičová v Grécku potvrdila očakávania

AMIX doplnky výživy
Zopakujem to, čo už (možno) všetci viete. Ale nezaškodí, ak si to pripomenieme. Po rozchode IFBB International s NPC-IFBB PRO League došlo pod názvom Elite PRO ku kreovaniu organizácie, ktorá v Európe a následne aj vo svete bude zastrešovať súťaženie TOP IFBB International pretekárov na profesionálnej scéne. Štatút profesionála bol žiadaný najmä do roku 2017, kedy jedinou reálnou možnosťou ako si bodybuilderi, bodyfitnessky, bikinifitnessky, alebo fitnessky mohli súťažením "zarobiť", bolo súťaženie v tábore profesionálov. Od roku 2017 však v IFBB International začali bodovať výsledky dosahované amatérmi na vybraných súťažiach kontinentálneho a svetového významu, následne v rámci tohto rankingu finančne ocenili TOP 10 atlétov - víťaz kategórie získal veľmi zaujímavú finančnú prémiu15.000€.

Vďaka iniciatíve Milana ČÍŽEKA aj na Slovensku vzniklo zoskupenie, ktorého cieľom je zastrešovať súťaženie Elite PRO atlétov zo Slovenska na medzinárodnej, ale aj domácej scéne. Cieľom je po každej stránke manažérsky viesť vybraných pretekárov združených v Elite PRO Slovakia Team-e. Členovia tohto Elite PRO Slovakia Team-u sa stretli na úvodnom stretnutí  v Nitre, vo veľkolepo riešenom fitnesscentre Solar Hammer Gym, ktoré patrí jednému zo zakladajúcich členov Elite PRO Slovakia Teamu Rasťovi SOLÁROVI.

Kto je v Elite PRO Slovakia Team-e?

  • Adela ONDREJOVIČOVÁ
  • Natália LENÁRTOVÁ
  • Rastislav SOLÁR
  • Michal KRIŽÁNEK
  • Patrik ŠTIGLIC
  • Roman VAVREČAN
  • Milan ČÍŽEK ... predseda
  • Alexander HLOBÍK ... Team manager pre mužov
  • zoskupenie Elite PRO Slovakia bude doplnené ešte o pozície Team manager pre ženy a hlavného managera

Hneď historicky premiérová súťaž, na ktorej po prvý krát nastúpil člen Elite PRO Slovakia Team-u (bola to súťaž 2018 Elite PRO Show Nafplio v Grécku a súťažila na nej Adela Ondrejovičová), priniesla pre Elite PRO Slovakia Team veľký úspech - Adela zvíťazila a zabezpečila si postup na Elite PRO World Championships.

"Ondrejovičová už na stretnutí v Nitre ukázala formu, o ktorej som nepochyboval, že jej prinesie TOP výsledok.", povedal pre portál EastLabs.SK Milan ČÍŽEK. "Na stretnutí sme si spoločne s Rasťom SOLÁROM, Šaňom HLOBÍKOM a Igorom KOPČEKOM okrem Adely pozreli aj Michala KRIŽÁNEKA a Patrika ŠTIGLICA. Zhodnotili sme ich aktuálnu formu a poukázali na nedostatky v pózingu - tejto časti prípravy sa pretekári v prevažnej miere venujú iba okrajovo. Postup na Elite PRO World Championships je splnením prvého čiastkového cieľa, ktorý sme si všetci vytýčila a ja jej ďakujem aj touto formou za reprezentáciu nášho Elite PRO Slovakia Team-u. Okrem Grécka ju čakajú ešte ďalšie 2-3 súťaže a úvodnú súťažnú sezónu v jej prípade zavŕši súťaž 2018 Elite PRO Show Madrid - po nej príde regeneračné obdobie a následne príprava na spomínané Majstrovstvá sveta profesionálov.
Verím, že postup na vrcholnú súťaž v organizácii Elite PRO si vybojujú okrem nej aj ďalší členovia nášho teamu. Tých čaká debut na súťaži v Madride. Viem, že v jesennej časti súťažnej sezóny na súťažné pódium nastúpi aj Roman VAVREČAN - trend, ktorý rozhodcovia nastavili na súťaži 2018 Elite PRO Show Nafplio iba potvrdzuje jeho šance na dobrý výsledok. Každému členovi nášho teamu držím palce, verím, že na súťažné pódiá budú nastupovať v TOP forme, na Slovensko budú prinášať tie najlepšie výsledky a prebojujú sa na Elite PRO World Championships či už priamo víťazstvom, alebo ziskom dostatočného počtu bodov."

Diskusia k článku:

AMIX diskusia