Milan ŠÁDEK, AMIX Team, na súťaži New York PRO

Milan ŠÁDEK, AMIX Team, na súťaži New York PRO

AMIX Vit & Mineral Pack

Po minulorčnom Olympia Weekend-e, kde člen prestížneho AMIX Team-u Milan ŠÁDEK súťažil v kategórii do 212lbs, bolo jasné, že tento úspešný bodybuilder ďalšiu súťažnú kariéru bude spájať už iba s OPEN kategóriou. V tomto roku súťaženie odštartoval plánovanou účasťou na New York PRO, kde v OPEN kategórii v predbežnej štartovej listine figurovali mená až 26. ťažkotonážnikov. Predsúťažné fotografie a videoklipy dávali tušiť, že Milan bude viac ako vyrovnaným súperom  každému zo štartového poľa vďaka svojej povestnej forme, ak bude v niečom strácať, tak to bude v masívnosti - to však môže, vzhľadom na vek, dobehnúť v nasledujúcich rokoch.
Milan SADEK
Predpoklady sa naplnili! Milan bol  semifinále vyvolaný v prvom porovnávaní, hlavný rozhodca ho ponechal aj do porovnávania druhého čo naznačuje, že na New York PRO by reálne mohol obsadiť 5. - 6. miesto.
Po finále: konečné 7. miesto v konkurencii 27 ťažkotonážnikov z celého sveta - to je finálový výsledok, s akým z 2018 New York PRO odchádza člen AMIX Team-u Milan ŠáDEK. Po semifinále bol Milan na 6. mieste (tzn. podľa predpokladov), o miesto nižšie ho "posunulo" horšie finálové hodnotenie.


Foto NPC News Online

Diskusia k článku:

AMIX diskusia