2023 IFBB Herkules Grand Prix Skopje, Severné Macedónsko

2023 IFBB Herkules Grand Prix Skopje, Severné Macedónsko

Projekt Hall of Fame - Sieň slávy kulturistiky a fitness na Slovensku
vznikol aj vďaka podpore od spoločnosti
AMIX Nutrition
Fall of Fame - Slovenská sieň slávy v kulturistike/fitness

Aj Severné Macedónsko zažije vďaka organizačnému úsiliu prezidenta IFBB Norh Macedonia, ktorým je Boban GJOROSKI, koncom apríla 2023 Fitness Weekend.
Podľa informácií, ktoré sme získali od členky IFBB Norh Macedonia, Soni KOLCUNOVEJ, v termíne 21. až 23. apríla 2023 sa v hlavnom meste Severného Macedónska (je ním mesto Skopje) uskutočnia až dve IFBB medzinárodné súťaže.
Registrácia na obe súťaže prebehne v piatok, 21. apríla 2023, pre samotné súťaže sú vyhradené nasledujúce 2 súťažné dni (tzn. sobota a nedeľa).
IFBB Herkules Grand Prix Skopje
  • sobota, 22. apríl 2023 ... IFBB Balkan Championship Skopje
  • nedeľa, 23. apríl 2023 ... IFBB Herkules Grand Prix Skopje

"S myšlienkou, zrealizovať na jednom mieste, počas jedného weekend-u,  dve súťaže, sme prišli už pred rokom a som rád, že tentokrát ju môžeme zrealizovať.", povedal pre náš portál prezident IFBB North Macedonia, pán Boban GJOROVSKI. "Pre súťažiacich z krajín Balkánskej oblasti pripravujeme 2023 Majstrovstvá Balkánu, pre súťažiacich z krajín, ktoré sú členmi IFBB, je určená súťaž 2023 IFBB Herkules Grand Prix. Práve na tejto súťaži budeme opäť dávať víťazom unikátne trofeje.

Viem, že v súčasnej dobe každý bojuje s nedostatkom finacií, aj preto som rád, že môžeme súťažiacim ponúknuť nielen súťaženie v dostatočnom počte kategórii, ale výrazne znížiť ich náklady pri pobyte v Skopje. O čom hovorím?

Vďaka partnerom, za 55€/deň každý súťažiaci Balkan Championship/Herkules Grand Prix získa nielen ubytovanie v Hoteli Continental Skopje, ale zároveň aj 3 jedlá denne v kvalite a množstve, aké si vyžadujú bodybuilding a fitness kategórie.

Verím, že nízke prepravné náklady, cenovo výhodné ubytovanie v Skopje, možnosť bojovať o body do projektu World Ranking a aj o Elite PRO karty, ktoré máme pripravené pre najúspešnejších súťažiacich, opäť oslovia aj športovcov zo Slovenska, Česka, Poľska, Maďarska a ďalších krajín strednej Európy." 

Herkules Grand Prix Skopje
"EastLabs Photo Team je opäť, rovnako ako v predchádzajúcich rokoch, partnerom IFBB North Macedonia. Práve vďaka tomu každý súťažiaci získa zo spomínaných súťaží ZADARMO fotografie v HQ od EastLabs Photo Teamu. Súťažiaci si môžu zakúpiť videomateriál.", doplnila prezidenta Gjorovského Soňa KOLCUNOVÁ.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia