Dzurilla a Slimák na súťaži 2020 Arnold Classic Europe

Dzurilla a Slimák na súťaži 2020 Arnold Classic Europe

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2020 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Asociácia Elite PRO.

Patrik DZURILLA

20 ročný Patrik DZURILLA je proporčnosťou "ako šitý" pre nomináciu classic physique a dokázal to opäť aj na súťaži 2020 Arnold Classic Europe. Už pri nástupe na súťažné pódium som jasne videl, že za posledný rok zaznamenal ďalší progres a právom patrí do skupiny TALNTOV na našej súťažnej scéne. Úprimne ... ak by na súťažnom pódiu ukázal viac snahy, mohol sa na Slovensko vrátiť s 2. miestom - jeho voľná zostava však bola ležérne prevedená, doslova ju na pódiu pretrpel a to ho napokon stálo cenné body. Napriek tomu ukázal obrovský potenciál, spolu s trénerom p. Jankovčinom našli kľúč k tomu, aby sa napriek nízkemu veku zlepšoval - chválim, gratulujem a čakám rovnaké výsledka (ak nie lepšie) aj v ďalších súťažných rokoch. Gratulujem!

Stanislav SLIMÁK

Masters súťažiaci Stanislav SLIMÁK sa do kolotoča súťaží vrátil po viac ako 20. rokoch bez tréningu a súťaží a napriek tomu, že dokázal zhodiť neuveriteľné množstvo kilogramov tuku a nahradiť ich čiastočne svalovou hmotou, stále ešte vedľa sústavne a nepretržito trénujúcich súperov stráca na veľkosti a aj pripravenosti (napriek tomu, že na súťažnom pódiu v Santa Susanna bol druhým najťažším súťažiacim v kategórii Master Bodybuilding 45-49 rokov nad 80kg). 2020 IFBB Svetový šampionát som v jeho prípade považoval za test na decembrovú časť súťažnej sezóny a aj keď na 2020 Arnold Classic Europe prišiel v lepšej fazóne, nestačilo to na lepšie, ako predposledné miesto - s rovnakým bodovým ziskom, ako mal posledný Francúz Esteban Canetti.


Diskusia k článku:

AMIX diskusia