2019 Elite PRO World Masters Championships Tarragona

2019 Elite PRO World Masters Championships Tarragona

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Elite PRO Tarragona

Tarragona tento weekend bude dejiskom nielen súťaže 2019 IFBB World Masters Championships, ale aj Svetového šampionátu Elite PRO organizácie vo vekovej kategórii masters. Jedinou súťažiacou zo Slovenska, ktorá si vybojovala právo nastúpiť na túto súťaž, je členka Asociácie Elite PRO Radka SZOMBATHOVÁ - súťažiť bude v kategórii Elite PRO Bikinifitness Masters.
Okrem tejto kategórie v programe súťaže figuruje aj Elite PRO Bodyfitness Masters a Elite PRO Bodybuilding Masters. Zraz súťažiacich je už zajtra v Hoteli 4R Gran Regina, v sobotu popoludní je na programe oficiálny meeting súťažiacich, večer od 18:00 začínajú semifinálové aj finálové porovnávania.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia