2021 Siberian Power Show - v akej forme je Denis BAŽANOV?

2021 Siberian Power Show - v akej forme je Denis BAŽANOV?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2021 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Asociácia Elite PRO.

Siberian Power Show

46 súťaží sme napočítali v jarnej časti súťažného kalendára, ktorý platí pre Federáciu kulturistiky a fitness Ruska do termínu konania IFBB Majstrovstiev Európy. Zo 46 súťaží IBA DVE sú zvýraznené tzn. majú mimoriadny význam nielen pre funkcionárov federácie Ruska, ale aj športovcov.

Okrem 33. ročníka Pohára Ruska v Krasnodare (ten sa uskutoční 22. až 26.4.2021 pod taktovkou Igora SAMOCHINA) je to súťaž 2021 Siberian Power Show/PRO, ktorú v Krasnojarsku organizuje Denis KIJUCIN. A v Krasnojarsku (ak všetko dopadne podľa plánov) bude aj výprava Slovenska. Hlavnou hviezdou zo Slovenska na šampionáte bude 2020 Elite PRO World Champion Michal GIGANT Križánek, záujem v Krasnojarsku súťažiť má aj IFBB Svetový šampión zo Slovenska v nominácii fitness Michal BARBIER a aj víťaz 2019 IFBB Rankingu v nominácii Classic Bodybuilding Boris PALOVIČ.

"Súťaž 2021 Siberian Power Show Krasnoyarsk bude aj na pomery Ruska výnimočnou súťažou", povedal pre náš portál Igor KOPČEK. "A nepochybujem, že organizátor Denis KIJUCIN urobí aj v súčasnom, zložitom koronačase všetko pre to, aby súťaž posunul opäť na vyššiu úroveň. Osobne som sa tejto súťaže zúčastnil 4x a úprimne poviem, veľkoleposťou súťažného pódia a organizáciou patrí Siberian Power Show k absolútnej špičke súťaži naprieč všetkými federáciami. A viem, že aj v roku 2021 Denis robí všetko pre spokojnosť súťažiacich.
Príklad? Zadná stena pódia bude aj v tomto roku tvorená zo screenov, ktoré vytvoria unikátne farebné dynamické pozadie - bikinifitnessky si podľa farebnosti svojich plaviek budú môcť počas registrácie vybrať jednu z piatich farebných možností, ktoré im organizátor "pustí" počas ich individuálnej prezentácie".

2021 Siberian Power Show Krasnoyarsk

"Zatiaľ nemám 100% potvrdené informácie o tom, kto do Krasnojarska príde súťažiť okrem súťažiacich z Ruska, pravdou ale je, že najväčšiu pozornosť domácich odoborníkov na bodybuilding, ale aj fanúšikov z Ruska, vzbudzuje Michal GIGANT Križánek. Rusi majú radi ťažkotonážnikov a Michal vďaka svojej neuveriteľnej masívnosti a výsledkom, ktoré dosiahol v extrémne krátkej dobe od prvej súťaže v roku 2017, je aj pre Rusov, zvyknutých na bodybuilderov so súťažnou hmotnosťou vysoko nad 120kg, fenoménom. Všetci dobre vedia, že do Krasnojarska Michal príde ako víťaz Arnold Classic Europe a Elite PRO World Champion a myslím si, že nielen bulharský ťažkotonážnik Stanimir ETOV (na 2021 Elite PRO World Championships skončil na 3. mieste), ale aj domáci borci sa na súťaž seriózne pripravujú.
Dôvod je jasný - amatéri v nominácii bodybuilding budú bojovať nielen o 2 Elite PRO karty, ale aj o právo postaviť sa po sobote aj v nedeľu na pódiu, vedľa Michala GIGANTA Križánka v rámci súťaže 2021 Siberian Power PRO. Kto by si nechcel zmerať svoju výkonnosť s aktuálnym Elite PRO kráľom? A kandidátov na kartu Elite PRO z Ruska je hneď niekoľko. Samozrejme, tých postupne, prostredníctvom portálu EastLabs.SK, predstavíme nielen Slovensku, ale celej Európe.",
uzavrel Igor KOPČEK.
Denis BAZHANOV

Denis BAŽANOV (Bazhanov)

  • vek ... 31. júla 2021 oslávi 34. narodeniny
  • výška ... 178cm
  • hmotnosť ... maximálna mimosúťažná hmotnosť uvádzaná na hranici 145kg, súťažná na hranici 120kg

Dennis BAŽANOV - 21 dní do 2021 Siberian Power Show
Denis BAZHANOV 1
Denis BAZHANOV 1
Denis BAZHANOV 3

Diskusia k článku:

AMIX diskusia