Prohormóny - PCT je nutnosť, alebo úplná zbytočnosť?

Prohormóny - PCT je nutnosť, alebo úplná zbytočnosť?

Produkty zaradené v ponuke internetového obchodu www.prohormony.sk nie sú predmetom Trestného zákona.
Nevhodné pre registrovaných športovcov z dôvodu výskytu možného pozitívneho dopingového nálezu.

Pre dôkladné pochopenie problematiky PCT si musíme túto anglickú skratku jednoducho vysvetliť. PCT je skratka začiatočných písmen anglických slov:

 • P ... post
 • C ... cycle
 • T ... therapy
V slovenskom preklade je to terapia po cykle. Je to špecifické obdobie po ukončení cyklu (prohormónového, alebo v prípade dopingárov steroidového), ktorého hlavným cieľom je pomoc organizmu opäť sa dostať do svojho prirodzeného stavu (najmä hormonálneho systému). V najčastejších prípadoch sa jedná o korekciu nasledovných oblastí:
 • zvýšenie produkcie vlastného testosterónu
 • udržanie nadobudnutej svalovej hmoty a sily
 • pozitívny vplyv na zdravie pečene a prostaty

Veľké množstvo cvičencov po ukončení cyklu PCT vôbec nerieši. Užitím posledných kapsúl PH produktov končí aj celý cyklus. To je obrovská chyba. Cyklus totiž znamená užívanie prohormónov + PCT. V praxi sa často stretávame, že sa ľuďom síce vďaka PH podarí pribrať na svalových objemoch a hmotnosti, no tieto sa po ukončení užívania rýchlo strácajú. Jediná chyba, ktorá tento negatívny jav zapríčinila, je nerešpektovanie potreby PCT. Riešenie v tomto prípade je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať z týchto produktov.

ARIMIT
Arimit

Hlavné zložky ... Armistane, Cholorophytum Borivilanium
Popis ... komplexný produkt určený na zvýšenie hladín testosterónu, zníženie množstva kortizolu, s pozitívnym vplyvom na zdravie vašej pečene. Vhodný po cykloch s prohormónmi, rovnako tak po steroidových kúrach.

Eradicate
Eradicate

Hlavné zložky ... Androst 3,5-dien-7,17-dione, N-AcetylL-Cysteine, Cholorophytum Borivilanium (75% Extract) Popis ... jediný produkt na trhu, ktorý sa zameriava na riešenie negatívnych prejavov aplikácie PH ako je retencia vody, zníženie hladín testosterónu alebo zdravie pečene. Eradicate sa aplikuje počas cyklu a koordinuje a zosilňuje účinky prohormónov. Ak chcete dostať z vášho produktu maximum, užívajte ho spoločne s Eradicate!

Gear Support
Gear Support

Hlavné zložky ... NAC-N-Acetyl-Cysteine, Hawthorne (1.8% Extract), SawPalmetto (45% Extract), RedClover (30% Extract), Coenzyme Q10 (CoQ10), CelerySeed (6:1 Concentrate), Grape Seed (95% Extract)
Popis ... čisto prírodný produkt, ktorý ma rad pozitívnych vlastností. Zabezpečuje zvyšovanie hladiny testosterónu, chráni pečeň a iné životné orgány. Znižuje hladinu cholesterolu, krvného tlaku, zvyšuje prekrvenie a stimuluje prostatu k správnemu fungovaniu. Má silný antioxidačný účinok.

Growth
Growth

Hlavné zložky ... 1-Carboxy-2-amino-3-pyrobenzol (3,4 diol), 4-(Pyridine-3-carbonylamino), Pikatropin, Velvet Bean Extract, UrticaDioica, ValerianRootExtract, Piperine, Melatonin, Vitamin D3
Popis ... komplexný produkt so širokou škálou pozitívnych účinkov. Garantované zvýšenie hladiny rastového hormónu už pár minút po prehltnutí kapsuly. Okrem toho očakávajte nasledovné účinky:

 • zvýšenie proteosyntézy
 • zníženie hladiny tuku
 • zlepšenie kvality spánku, sily kostí, šliach, väzív, vlasov a nechtov

PCT IV
PCT IV

Hlavné zložky ... Ostarine, Androst 3,5-dien-7,17-dione, TribulusTerrestris, SawPalmetto
Popis ... jeden zo základných produktov do PCT. Jeho najväčší benefit spočíva v tom, že obsahuje Ostarine. Ostarine sa zaraďuje do kategórie SARM látok. Jedná sa o pomerne „mladé“ zlúčeniny, ktorých účinky sa veľmi podobajú anabolickým steroidom. Oproti steroidom sa ostarine viaže výlučne na receptory kostí a svalov, čím absentuje riziko vzniku negatívnych vedľajších účinkov. SARM látky majú okrem anabolických účinkov veľký význam v obdobiach premosťovania jednotlivých cyklov.

Sentinel
Sentinel

Hlavné zložky ... Dandelion Root Extract, Red Clover, Centella Asiatica, Turmeric, Horsetail, Vitamín K
Popis ... ak by ste hľadali dostupnú verziu lieku na obnovenie zdravia pečene, Sentinel je ten správny produkt. Obsahuje zmes 100% prírodných látok, ktoré priaznivo vplývajú na správnu funkciu pečene. Účinky sú porovnateľné s liekmi predpisovanými lekármi.

Super PCT
Super PCT

Hlavné zložky ... TribulusTerrestris, Fenugreek Extract, Eurycoma Longifolia, 6,17 keto etiocholeva-3-ol 3, 17 ketoetiochol-triene, n-Acetyl-Cysteine, Milk Thistle (80% Sillymarin), Red Yeast Rice, CoQ10, Stinging Nettle, Saw Palmetto Berry Extract.
Popis ... jeden z najsilnejších PCT produktov. Tento megasilný produkt v sebe ukrýva účinné látky, ktoré sa zameriavajú až na päť oblastí:

 • zvýšenie hladiny testosterónu
 • znižovanie estrogénových účinkov
 • ochrana pečene
 • ochrana srdca
 • zdravie prostaty

Ak túžite po veľkých svaloch a záleží vám na vašom zdraví Super PCT vám pomôže udržať maximum svalov a sily tak, aby ste v nasledujúcom cykle zažili ešte masívnejší rast.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia