Kamikadze Extreme Pump od Warrior Labs

Kamikadze Extreme Pump od Warrior Labs


Názov tohto produktu dokonalo zrkadlí jeho schopnosti a účinky na zlepšenie športového výkonu. Kamikadze je označenie japonských letcov počas druhej svetovej vojny, ktorí neváhali obetovať svoj život za svoju vlasť. Boli hlboko oddaní, vykazovali reálne výsledky a boli postrachom, presne tak ako extrémne účinná predtréningová pumpa KAMIKADZE EXTREME PUMPod WarriorLabz ... a to je len začiatok, ideme ďalej.

Množstvo ľudí si v dnešnej uponáhľanej dobe neuvedomuje jednu skutočnosť, že maximálny rozvoj alebo posun k svojim cieľom dosiahnu jedine vtedy, ak budú zodpovední a dajú svojmu telu to najlepšie. Ak chcete, aby bolo vaše auto spoľahlivé, kúpite doň kvalitný benzín. Nebudete ho predsa kupovať z neoverených zdrojov len preto, aby ste boli pár centov v pluse. Môžete sa síce tešiť z toho, že ste nejaké prostriedky ušetrili, no v závere riskujete to, že sa vám auto pokazí a jeho oprava bude ďaleko vyššia ako to, čo vám ostalo vo vrecku.

Rovnaký systém je aj vo svete doplnkov výživy. Sú firmy, ktoré produkujú doplnky ako na bežiacom pásme a sú predávané za tak nízke ceny, že je až neuveriteľné, že na tom môžu zarobiť. Protikladom sú firmy, ktorým na svojich zákazníkoch záleží! Kým vonku vypustia niečo von, prejde to množstvom vedeckých, ale čo viac, aj praktických testov. Za ich vývinom stoja lekári, vedci a reálni športovci, ktorí vedia sprostredkovať skúsenosti a postrehy, ktoré na sebe počas aplikácie produktov spozorovali.

Tieto informácie sú mimoriadne významné, ak sa snažíte ísť absolútne iným smerom ako drvivá väčšina, ak chcete vidieť radosť na svojich zákazníkoch len preto, že sa im vďaka vám darí plniť si sny. Ak ste tento text prečítali až sem, ďakujeme vám, sme firma WarriorLabz, ktorej záleží na vašej spokojnosti.

Pri bližšej analýze trhu sme zistili, že existujú stovky firiem, ktoré sa venujú výrobe športovej výživy a drvivá väčšina z nich vyrába takmer totožné produkty. Od začiatku sme vedeli, že naša cesta bude iná... Chceme byť iní, chceme, aby to bolo poznať od začiatku, preto vznikla extrémne účinná formula predtréningovej pumpy KAMIKADZE EXTREME PUMP, ktorá dokonalo kopíruje naše silné stránky.

Predtréningovka áno alebo nie?

Najlepšie ako si potrebu užívania predtréningových produktov vysvetliť, je prezentovať výsledky, ktorými by mal podľa nás takýto produkt disponovať. Hlavné účinky by sme mohli zhrnúť do nasledujúcich bodov:

  • stimulácia pred tréningom
  • zvýšená odolnosť organizmu pred nástupom únavy
  • zvýšený prietok krvi v pracujúcich svaloch
  • ochrana svalovej hmoty
  • nárast svalovej hmoty
  • zlepšenie regenerácie
  • zabezpečenie správnej hydratácie svalov
  • spaľovanie tuku

Tuctové predtréningovky disponujú jednou až dvomi vlastnosťami, čo je z nášho pohľadu nedostatočné. Ako príklad môžeme použiť kúpu fotoaparátu. Kto raz v živote fotoaparát kupoval vie povedať, že okrem fotoaparátu potrebujete dokúpiť pamäťovú kartu, ešte aspoň jeden objektív, fototašku, poprípade externý blesk. Čo by sa stalo, keby vám to ponúkol predajca ako set? Určite by vám ušetril starosti s hľadaním a výberom a jednoznačne by vám ušetril finančné prostriedky. Že to je skvelé? Áno to je, ale hlavne je to praktické. Podľa týchto hodnôt bol vytvorený aj KAMIKADZE EXTREME PUMP, praktické balenie, ku ktorému nepotrebujete dokupovať nič iné!

To najlepšie pre najlepších!

Tak ako bola starostlivo premyslená koncepcia KAMIKADZE EXTREME PUMP, bolo dôsledne premyslené aj jeho zloženie. Za posledné roky tvorili predtréningové pumpy rôzne účinné látky, no časom sa niektoré úplne vytratili, iné to zase „prežili“ a sú tu dodnes. Práve tie látky, ktoré sú stále aktuálne preukázali najviac schopnosti pozitívne ovplyvniť športový výkon. Poďme si ich predstaviť.

DMAA – alebo tiež geranium je latinské označenie rodu rastlín, z ktorých sa získava olej, ktorý sa používa pri výrobe 1,3-dimethyamylamín (DMAA). V športovej suplementácii je využívaný najmä ako stimulant (po podaní uvoľňuje noradrenalín, zvyšuje intenzitu metabolizmu a bdelosť).

Možno, že si ešte pamätáte produkt firmy USPlabs Jack3D. Na Slovensku bol mimoriadne obľúbený, a to z jediného dôvodu, pretože skutočne fungoval. Fungoval práve kvôli jeho hlavnej zložke DMAA. Po čase sa tento produkt z trhu vytratil a odvtedy sa neobjavilo nič, čo by sa Jack3D čo i len priblížilo. Zdá sa, že táto doba je za nami. Je tu KAMIKADZE EXTREME PUMP, ktorý má až o 11 zložiek viac!

Yohimbín – je výťažok z kôry stromu yohimbe, ktorý rastie v Afrike. Je známy ako pomocník pri liečbe mužskej impotencie (funguje dvojakým spôsobom – zvyšuje sexuálny apetít a zvyšuje prítok krvi do penisu). V kulturistike je yohimbín zaujímavý najmä kvôli jeho schopnosti lepšie napumpovať svaly. Účinne tiež funguje ako spaľovač tuku (viazaním sa na alfa receptory) a ako predtréningovýstimulant. Spolu s DMAA predstavuje látky, ktoré zaručene fungujú, preto sú suplementy s ich obsahom tak populárne a žiadané.

CitrulínMalát - zvyšuje obsah ornitínu a arginínu v plazme.

AAKG - uvoľňuje krvné cievy a rozširuje ich vnútorný priemer, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi.

Agmatine Sulfát - zvyšuje koncentráciu oxidu dusnatého, zvyšuje hladiny rastového hormónu a pôsobí ako silný antioxidant.

Tri Kreatín Malát - je zlúčenina vyrobená z monohydrátu kreatínu a kyseliny jablčnej. Ako názov napovedá, ide o väzbu troch molekúl kreatínu naviazaných na jednu molekulu kyseliny jablčnej. Jeho hlavný účinok spočíva v zvyšovaní a cirkulácii hladiny ATP (adenozíntrifosfát), ktorý je priamo zodpovedný za svalovú kontrakciu. Z vedeckých štúdií vyplýva, že napomáha zvyšovať celkovú telesnú hmotnosť, veľkosť svalov, vytrvalosť, mozgové funkcie a telesnú zdatnosť. A to nie je všetko. Kreatín účinne pomáha zvyšovať výbušnú silu a udržiava v kondícii voľné hladiny testosterónu. Tri Kreatín Malát ponúka väčšiu biologickú dostupnosť oproti bežnému monohydrátu.

Kofeín, tyrozín, taurín a Beta-Alanín – sú silné stimulanty, ktoré svojim synergickým účinkom posilňujú účinky hlavných zložiek produktu. Okrem toho sú nositelia významných vlastností, ktorými si získali rešpekt. Kofeín eliminuje svalovú bolesť a má stimulačné účinky. Tyrozín oddiaľuje únavu, taurín má podobné vlastnosti ako inzulín a Beta-Alanín napomáha zvyšovať svalovú vytrvalosť.

To najlepšie na záver

Vypichnutím najpodstatnejších vlastností KAMIKADZE EXTREME PUMP nás doviedlo k záveru, že aj keď sa síce jedná o predtréningový produkt, jeho vlastnosti sú neuveriteľne komplexné. O lepšieho prekrvenia svalov, cez nárast svalovej hmoty, až po spaľovanie tuku. Garantujeme, že alternatívu nenájdete!

To, že to myslíme skutočne vážne a myslíme na detaily, svedčia nasledujúce informácie. KAMIKADZE EXTREME PUMPje vyrobený čisto z prírodných surovín. Nenájdete v ňom žiadne éčka ani umelé farbivá. Je vhodný pre vegánov a vegetariánov. Neobsahuje laktózu ani lepok. Vďaka svojej nulovej kalorickej hodnote ho oceníte v obdobiach redukcie hmotnosti, resp. v predsúťažných prípravách. Je dokonalo rozpustnostný, má lahodnú chuť a príjemnú vôňu.

Produkty zaradené v ponuke internetového obchodu www.prohormony.sk nie sú predmetom Trestného zákona. Nevhodné pre registrovaných športovcov z dôvodu výskytu možného pozitívneho dopingového nálezu.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia