Fotogalérie - 2021 Fitness Sports Games, registrácia, váženie a meranie

Fotogalérie - 2021 Fitness Sports Games, registrácia, váženie a meranie

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o súťažiacich z organizácie Elite PRO.

Po coronadobe väčšina športových federácií intenzívne hľadá možnosti, ako ponúknuť svojim členom súťaženie na čo najväčšom počte súťaží. Dôvod je jasný - súťaže sú primárnym dôvodom k tomu, aby TOP športovci sa opäť vrhli do tréningu a následne zmerali si svoju výkonnosť na ihriskách, ováloch, v halách, na súťažných pódiách. Platí to aj pre organizáciu IFBB International, vedenie ktorej už začiatkom tohto roku oznámilo, že na prelome júna/júla v Španielsku chystá spustenie projektu Fitness Sports Games.

Pred organizátormi projektu Fitness Sports Games (medzi ktorými je aj IFBB International) bola mimoriadne náročná úloha. O čom hovorím? Prakticky v rovnakom čase "svetu odkomunikovať" niekoľko noviniek tak, aby sa v záplave informácií nestratili a stali sa motiváciou pre športovcov k tomu, aby sa do tohto perspektívneho projektu zapojili. Bez ohľadu na to, či sa "našli" v street workoute, street liftingu, alebo ďalších aktivitách, ktoré môžeme označiť ako "fitness sports". IFBB International do projektu Fitness Sports Games prispela niekoľkokrát, vďaka čomu po dnešnej registrácii v tradičnom dejisku IFBB Európskych šampionátov, v letovisku Santa Susanna budeme sledovať:

  • súťaženie v bodybuildingu a fitness v tradičných IFBB nomináciách
  • súťaženie v profesionálnom bodybuildingu a fitness organizácie Elite PRO
  • súťaženie v premiérovej nominácii Fitness Challenge, ktorú zastrešuje IFBB

 

2021 Fitness Sports Games, registrácia, váženie a meranie

Diskusia k článku:

AMIX diskusia