2021 IFBB Majstrovstvá Európy - aký bol prvý súťažný deň?

2021 IFBB Majstrovstvá Európy - aký bol prvý súťažný deň?

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o súťažiacich z organizácie Elite PRO.

Piatok bol prvým súťažným dňom na 2021 IFBB Majstrovstvách Európy v kulturistike a fitness všetkých vekových kategórií, ktorých sa zúčastňuje takmer 900 súťažiacich, vrátane športovcov Slovenska. Na súťažnom pódiu sme sledovali boje o cenné kovy v 32. kategóriách a je jasné, že Slovensko je na dobrej ceste získať po roku 2019 na Európskom šampionáte rad skvelých výsledkov (v roku 2020 sa reprezentanti IFBB Európskeho šampionátu zúčastniť nemohli kvôli zložitej covid pandemickej situácie a následnému augustovému rozhodnutiu VV SAFKST, dôsledkom ktorého bol zákaz súťaženia na medzinárodnej IFBB scéne). Kto v Santa Susanna už súťažil z reprezentantov Slovenska?
  • Boris PALOVIČ ... 1. miesto v kategórii Master Games Classic 40y plus (7 súťažiacich)
  • Boris PALOVIČ ... 2. miesto v kategórii Master Bodybuilding 40-44y 90kg (8 súťažiacich)
  • Jakub BUBNIAK ... 1. miesto v kategórii Junior Games Classic 21-23y (6 súťažiacich)
  • Marián GROLMUS ... 3. miesto v kategórii Master Bodybuilding 40-44y nad 90kg (5 súťažiacich)
  • Stanislav SLIMÁK ... 4. miesto v kategórii Master Bodybuilding 45-49y (6 súťažiacich)
  • Michaela PAVLEOVÁ a Tatiana ONDRUŠKOVÁ ... nastúpili do semifinále (voľná zostava + hodnotenie postavy) v kategórii Junior Acrobatic Fitness 16-20y, 163cm a v hodnotení postavy boli v prvom porovnávaní (určite bojujú o niektorý z cenných kovov)
  • Lenka PSÁRSKA ... 6. miesto v kategórii Junior Wellness (7 súťažiacich)

2021 - fotoreport z 2021 IFBB Majstrovstiev Európy, piatok

Diskusia k článku:

AMIX diskusia