Ťažkotonážnik Stano SLIMÁK - v akej forme súťažil v roku 1995?

Ťažkotonážnik Stano SLIMÁK - v akej forme súťažil v roku 1995?

trenersky kurz kulturistika a fitness


Aktuálny svet je často zvrátený. "Kvázi" politici kradnú a klamú, "kvázi" bodybuilderi si dovolia porovnávať sa s legendami, "kvázi" tréneri (ktorí sami bez trénera sú bezradní) sa sebaisto tvária, že môžu bez problémov pripravovať bodybuilderov na vrcholné medzinárodné súťaže, "kvázi" trénerky posielajú kdekade solárkové fotografie, z ktorých kdekoho napína (a tvária sa, že je to v poriadku), "kvázi" činovníci parazitujú na nedávnej minulosti, alebo sú milovníkmi thrillerov a drám namiesto toho, aby si plnili svoje základné povinnosti (hm ... nie, nie, nie ... škrtám thrillerov a drám - tak je to oveľa pravdivejšie).
Ešte že je na čo spomínať! Na staré dobré časy - aj keď je pravdou, že ma až strasie od znechutenia, keď si spomeniem na výrok jedného môjho kamaráta: "Vieš čo je Igor paradox? Že aj to, čo zažívame teraz, môže byť o pár rokov vnímané ako staré dobré časy!"

Do reálnej kategórie "staré dobré časy" určite patrí aj Stano SLIMÁK, ktorého v Sabinove, na 2018 Majstrovstvách Slovenska masters čaká návrat na súťažné pódiá (rozhovor s ním pre EastLabs Radio sme zverejnili v samostatnom článku). A som rád, že EastLabs Team bude sledovať jeho vystúpenie. Osobne si myslím, že vďaka Slimákovi Slovensko konečne môže mať masters ťažkotonážnika, za ktorého sa nebudeme ľudsky hanbiť. Držím mu palce, nech sa mu návrat vydarí - aspoň tak, ako to zvládol minuloročný masters Majster Európy Marek LEDER. Nech sa forma vydarí a zvíťazí najlepší!

Stano SLIMÁk - v akej forme súťažil v roku 1995?
Diskusia k článku:

AMIX diskusia