Stano SLIMÁK - 4 dni do súťaže 2018 M-SR masters

Stano SLIMÁK - 4 dni do súťaže 2018 M-SR masters

trenersky kurz kulturistika a fitness


Kto počúval rozhovor so Stanom SLIMÁKOM, musel byť príjemne prekvapený. Dôvod? Tomuto masters bodybuilderovi, ktorý už pred 20. rokmi bol hviezdou bodybuilding-u na Slovensku, nechýba skromnosť a rešpekt k súperom, pokora, sebareflexia. Vlastnosti, ktoré sú oceňované aj v súčasnosti, kedy je miestami zvrátený svet prepchatý neomylnými, nekritizovateľnými, do seba zahľadenými, ktorí začali svoju zjavnú neschopnosť schovávať (z praktických dôvodov) pod slovíčko "MY". My robíme, my vieme, my môžeme - my, my, my.
Úprimne, od starých legiend, často trénujúcich podľa starých postupov (ak im prinášajú benefit, sú zastaralé?) je stále sa čo to naučiť. A keď už nie naučiť, oplatí sa ich aspoň popočúvať - práve túto možnosť vám dáva Facebook-ový projekt Stana SLIMÁKA, ktorý nájdete pod názvom Kulturistika a legendy ČSSR.


Stana delí od návratu na súťažné pódiá 7 dní, blížia sa rozhodujúce chvíle, ktoré ukážu, v akej forme nastúpi v sobotu, 7. apríla 2018 v Sabinove na súťažné pódiápo rokoch nečinnosti. Držíme palce, Stano - nech zvíťazí najlepší! (hm ... tak by to malo byť na každej súťaži, aj na Slovensku)

Stano SLIMÁK - tréning trapézov a zadné delty
Diskusia k článku:

AMIX diskusia