Čo hovorí Igor KOPČEK na spor FAKTOROVÁ vs SAFKST?

Čo hovorí Igor KOPČEK na spor FAKTOROVÁ vs SAFKST?

Elite PRO Slovakia
Ďakujem, že ste klikli na tento článok. Teší ma, že máte záujem o to, čo hovorím na doslova neuveriteľný boj medzi FAKTOROVOU a SAFKST. Hm ... zatiaľ nehovorím nič - iba stojím/sedím s otvorenými ústami.

Napriek tomu vás chcem vo všetkej úcte upozorniť na to, že tento weekend sa v Nitre koná výnimočná bodybuilding - fitness akcia. Áno, áno, vďaka organizačnému úsiliu dvojice Jaro SLÁVIK - Iveta CHRŤANOVÁ sa v Nitre uskutočnia historicky prvé, spojené SAFKST Majstrovstvá Slovenska žien a mužov. A záver weekend-u bude patriť 2018 Elite PRO Slovakia Show, na ktorej nastúpi Adela ONDREJOVIČOVÁ, bodyfitnesska, ktorej v IFBB PRO League a teraz aj v Elite PRO nikto z Európy nesiahal ani po členky. Plus - prídu tu TOP Elite PRO bikinifitnessky a TOP Elite PRO Men´s Physique súťažiaci.
Príďte povzbudiť aj tých športovcov zo Slovenska, ktorí sa v Nitre pobijú o miesta v reprezentácii (ak som dobre počul, príležitosť v A aj B teame dostane cca 50 športovcov, ktorých sprevádzať bude početný realizačný team). Mená členov realizačného teamu poznám už teraz (nie som padnutý na hlavu - vidím, kto za koho a do koho kope) preto odkaz športovcom:

Dievčatá a chlapci ... my, členovia EastLabs Teamu každému z vás držíme palce - nech vaša forma v Nitre je TOP, bojujte o miesta v reprezentácii a ... nech na pódiu zvíťazí ten najlepší. Vidíme sa v Nitre a s tými šťastnejšími aj v Santa Susanna! Juniorom (a môže vás byť celá kopa), seniorom, masters nech sa v sobotu aj v nedeľu "zadarí" - deadline na posielanie prihlášok asociácie na IFBB Európsky šampionát totiž uplynie 16. apríla 2018. Kto zaváha, je z kola von - tak nech to je bez zaváhaní.


Zatiaľ toľko ... viem, viem, oklamal som vás (na môj názor na tému uvedenú v nadpise článku si ešte nejaký ten deň musíte počkať). Prepáčte. Odpustite mi to - ale ... upozornil som vás, že moja reakcia bude prekvapivá :-).

Prečo som vás oklamal? Iba som vám chcel pripomenúť, že sú tu aj dôležitejšie veci ako "kopaná" do bodyfitnessky. Ak súhlasíte, nepohnevám sa, ak tento článok budete zdieľať ... ďakujem!

Diskusia k článku:

AMIX diskusia