Ťažkotonážnik Michal KRIŽÁNEK opäť ukázal aktuálnu formu!

Ťažkotonážnik Michal KRIŽÁNEK opäť ukázal aktuálnu formu!

protein za skveu cenu

V Hnúšti sa tento weekend, pod organizačnou taktovkou Dušana ĎUBEKA, uskutočnil 2018 IFBB Slovenský šampionát juniorov. Podstatnú časť kategórií zhodnotil Igor Kopček prostredníctvom reportu a rozsiahlych fotogalérií v samostatnom článku.

Kto venoval pozornosť nominácii bikinifitness junioriek? Profesionálna bikinifitnesska, jasne najlepšia amatérska bikinifitnesska našej scény za rok 2016, IFBB Majsterka Európy, IFBB Majsterka sveta a absolútna víťazka prestížnej súťaže Olympia Amateur Europe, organizátorka projektov BikiniFitness Camp Saskia CAKOCI. Jej report nájdete v článku na partnerskom projekte BikiniFitness.SK

Na súťažné pódium však nastúpil aj člen prestížneho združenia Elite PRO Slovakia Michal KRIŽÁNEK (toho podporuje sponzorsky spoločnosť ALL-STARS, na Slovensku ju zastupuje dlhoročný šéftréner žien v asociácii Ľuboš MATEJÍČKA), aby si z rúk TOP funkcionárov asociácie prevzal Elite PRO kartu platnú pre rok 2018. Zároveň divákom ukázal svoju aktuálnu formu. Tú (pred našou redakčnou kamerou) ukázal aj v rozhovore s Honzom KAVALÍROM na 2018 IFBB Slovenskom šampionáte mužov, ktorý sa konal v Nitre. Tak čo poviete na Michala - uspeje v Elite PRO?

Jan KAVALÍR vs Michal KRIŽÁNEK, 2018 IFBB Slovenský šampionát mužov
Michal KRIZANEK Elite PRO
Michal Krizanek Elite PRO
Michal Krizanek Elite PRP

Diskusia k článku:

AMIX diskusia
Michal
autor: Oplan | dátum: 24.04.2018 17:40:08
Prvý krát som ho videl minulý rok na Majstrovstvách Slovenska v Púchove. V nemom úžase som ani nedýchal a skoro som sa zadusil :-)