Zaujalo na Facebook-u - Malatín po víťazstve v Srbsku

Zaujalo na Facebook-u - Malatín po víťazstve v Srbsku


Erik MALATÍN: trošku sa rozpíšem, raz za pár rokov môžem aj ja - veľa emócií je vo mne musia ísť von ...

"If you hit an Oak Tree a thousand times in a thousand different spots, what's going to happen? Absolutely Nothing, but if you hit an Oak tree a thousand times in the exact same spot, you know what's going to happen? You are going to cut it down"

Presne môj prípad! Od roku 2012 som sa pripravoval na každú sezónu, každý polrok, polovicu príprav som nedokončil pre zdravotné, finančné alebo psychické problémy. Z toho čo som dokončil, som 100% finálnych dní posral a forma bola stále nahovno. Veľa krát som to chcel zabaliť, ale stále som našiel nejakú tú motiváciu a prekonal som to. Neveril som si, ale nedalo mi to - reku skúsim to zas.

No a som tu, hľa, aj napriek doterajším hovno výsledkom, aj keď mi hovorili že nieeee, túto sezónu som to prelomil. Zoťal som ten môj “oak tree” aj keď nie úplne ako som si predstavoval, lebo v absolútke ma porazil jeden Španiel, veľmi dobrý na živo, úspechy má také že ja si to len predstaviť môžem (Abel Martin).

Ale PRO karta je v mojich rukách za druhé miesto v absolútke čiže misia splnená. Ale ... po súťaži za mnou prišiel rozhodca a povedal "if it mean something to you, I give you on 1. place, and few others judges too". Takže až také ľahké to nemal.

Takže bilancia sezóny - 3 súťaže, 3x zlaté medajle, dve absolútne víťazstva a zisk Elite PRO karty. Celý čas bez nejakého trénera, bez mentorov a guru expertov (vy čo ich máte - aj tak vám to nepomohlo). Len s pár milovanými ľuďmi, s ktorými sa navzájom posúvame dopredu. Pre mňa je toto najviac.

Ďakujem vám, že sme v tom spolu @dávid_cap @boh_pomsty @ifbb_andreajoszayova ... sme top team a nikto nás nezastaví. Špeciálne najväčšie ďakujem z celého srdca patrí mojej žene @domi.malatinova, lebo nikto nemá také zázemie, toľko lásky a pochopenia doma ako ja. Je to žena, ktorú nemá šancu nikto nikdy prekonať a som šťastný, že mám to šťastie mať ju doma JA.

Ďakujem aj firme @bodyflex_nutrition_slovakia za skvelé doplnky. Tak a teraz po dlllllllllhej ceste si dám oddych a objemovú prípravu, a do konca roka čakajte zmutovaného Malatina, ktorý ukáže, že PRO karta mu právom patrí.

Poznámka: report/výsledky zo súťaže 2018 IFBB Diamond Cup Serbia nájdete v samostatnom článku.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia