Honza KAVALÍR podcast Ep. 2 - o Olympii s KOPČEKOM a ČAMBALOM

Honza KAVALÍR podcast Ep. 2 - o Olympii s KOPČEKOM a ČAMBALOM


Honza KAVALÍR sa vo farbách EastLabs Team-u objavuje roky na domácich, ale aj zahraničných bodybuilding/fitness akciách. Je akceptovaným externým členom nášho teamu, ktorý od minulého týždňa začal realizovať vlastný projekt. Reč je o tzv. Honza KAVALÍR podcast, relácii, v ktorej vždy v stredu priaznivcom bodybuilding/fitness ponúkne rozhovor s tými, ktorí sa vo svete bodybuilding/fitness cítia tak prirodzene, ako ryba vo vode.

prvej časti si Honza pred mikrofón posadil TOP profesionálneho bodybuildera z Čiech Milana ŠÁDKA. V druhej časti, ktorá je celá venovaná blížiacemu sa Olympia Weekend-u, využil príležitosť (tá sa mu naskytla účasťou na mimoriadne úspešnom projekte Saskie CAKOCI 2018 Činkáreň Čambal BikiniFitness Camp Petržalka, ktorého 8. pokračovanie sa realizovalo cez uplynulý weekend v Bratislave) a s otázkou "ako vidíš 2018 Olympiu - kto zvíťazí a kto skončí v TOP6?" sa obrátil na dvojicu Igor KOPČEK - Marián ČAMBAL.

Prečo práve na týchto dvch pánov? Dôvodom nebude iba skutočnosť, že oboch spomenul Šádek ako ľudí, s ktorými by si Kavalír mal v niektorom z podcastov pohovoriť. Faktom je, že Igor KOPČEK má za sebou v pozícii fotografa 11 účastí na Olympia Weekend-och v rade, pravdou je, že vďaka spolupráci Kopček - Čambal sa Marián tohto sviatku profesionálneho bodybuildingu a fitness zúčastnil v roku 2015 ako súťažiaci (po 9. rokoch spolupráce s Igorom) a o rok neskôr reálne bojoval o postup do poslednej súťaže v 2016 Tampa PRO. O druhý štart v súťaži 212lbs Olympia ho však obralo sporné rozhodnutie rozhodcov, keď napriek porovnávaniu v prvom porovnávaní (kde bojoval o 3. - 4. miesto) napokon skončil na 8. priečke. Touto súťažou ukončil svoju súťažnú kariéru a v nasledujúcich rokoch sa venoval príprave projektu Činkáreň Čambal - a tá už od januára 2018 právom môže o sebe tvrdiť, že sa stáva "Mekkou bodybuildingu/fitness na Slovensku". Nech sa páči, popočúvajte si Honza KAVALÍR podcast Ep. 2

Honza KAVALÍR podcast Ep. 2 - o Olympii s KOPČEKOM a ČAMBALOM
Diskusia k článku:

AMIX diskusia