Tichá a Tatarka najlepší športovci vo svojich regiónoch

Tichá a Tatarka najlepší športovci vo svojich regiónoch

Projekt Hall of Fame - Sieň slávy kulturistiky a fitness na Slovensku
vznikol aj vďaka podpore od spoločnosti
AMIX Nutrition.
Fall of Fame - Slovenská sieň slávy v kulturistike/fitness

Už výsledky bodovacej súťaže 2021 AMIX EastLabs Best naznačili, ktorí športovci z našich športov aj na regionálnej úrovni budú oceňovaní ako najlepší s najlepších. Aké boli výsledky v absolútnom poradí?

Absolútne poradie súťaže 2021 AMIX EastLabs Best

 • najlepší SAFKST oddiel sezóny 2021 ... TŠK F.R.E.S.H. Zvolen/Junior fitness club Zvolen
 • 1. miesto ... Boris PALOVIČ, Classic Bodybuilding 156 bodov
 • 2. miesto ... Aneta TICHÁ, Bikinifitness 112 bodov
 • 3. miesto ... Tatiana ONDRUŠKOVÁ, Fitness 90 bodov
 • 4. miesto ... Natália KAPUSTOVÁ, Junior Bikinifitness 77 bodov
 • 5. miesto ... Kristína JURICOVÁ, Fitness 74 bodov
 • 6. miesto ... Nelli NOVODOMSKÁ, Junior Fitness 70 bodov
 • 7. miesto ... Barbora VOSÁTKOVÁ, Junior Bikinifitness 68 bodov
 • 8. miesto ... Paulína MELUŠOVÁ, Junior Fitness; Vladimír HOLOTA, Kulturistika 61 bodov
 • 9. miesto ... Peter TATARKA, Classic Physique; Tomáš SENTINEK, Classic Physique 60 bodov
 • 10. miesto ... Martin SAGAN, Classic Bodybuilding; Daniela CIVÁŇOVÁ, Fitness 48 bodov

Aneta Tichá - najlepšia športovkyňa Kysúc

Dominika Rovňanová: 12. marca 2022 sa v Dome kultúry v Čadci konal galavečer Športovec roka 2020 – 2021. Na 5. ročníku boli ocenení najlepší športovci, ktorí v uplynulých dvoch rokoch reprezentovali a zviditeľňovali Kysuce doma i v zahraničí.

Aneta TICHÁ
Prvenstvo si odniesla slovenská reprezentantka a Majsterka sveta v bikinifitness Aneta TICHÁ. Je to zároveň prvý krát, čo zasadla na trón kysuckých Športovcov roka žena. „Nečakala som, že si odnesiem tento titul. Zároveň som rada, že som dokázala poraziť tak veľkú mužskú prevahu. Cením si nomináciu aj ocenenie. Robím, čo ma baví, čo milujem a zároveň reprezentujem náš región aj celé Slovensko. Chcem byť motiváciou pre ľudí, ktorí ma podporujú a sledujú.“
Aneta TICHÁ

Peter Tatarka - najúspešnejší športovec mesta Dolný Kubín

16. marca 2022 aj Dolný Kubín spoznal najlepšieho športovca a športový kolektív mesta Dolný Kubín za rok 2021. Tak ako pred rokom, kedy najlepším športovcom Dolného Kubína sa stal bodybuilder (bol ním Martin SAGAN, ktorý najlepšie výsledky dosahuje v nomináciách Games Classic Bodybuilding, Classic Bodybuilding, prípadne Classic Physique). V tomto prípade najlepším z najlepších sa stal veterán súťažných pódií Peter TATARKA

Množstvo nominovaných športovcov Dolného Kubína sa v roku 2021 umiestnilo na popredných priečkach vo svojich športových disciplínach na Slovensku, alebo vo svetových pretekoch a vybrať najlepšieho športovca nebolo preto ani tento rok jednoduché. Víťazstvo však jednoznačne putovalo do rúk TATARKU a rozhodla o ňom Komisia školstva, mládeže a športu pri Mestskom zastupiteľstve v Dolnom Kubíne na základe predložených nominácií.

Peter Tatarka
„Znamená to pre mňa veľmi veľa, som rád, že som si mohol ocenenie prevziať osobne, keďže to mám z Prahy dosť ďaleko. Vďaka tomu som sa dozvedel, koľko skvelých športovcov je v tomto meste. Čaká ma ďalšia sezóna, opäť je tu kolobeh tréningov, aby som opäť získal podobné umiestnenia. Vrcholom mojej prípravy budú Majstrovstvá sveta,“ ozrejmil pre stránku www.dolnykubin.sk Peter TATARKA, najúspešnejší športovec mesta Dolný Kubín za rok 2021.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia