Bikini fitnessky jasne najúspešnejšie v teame Slovenska!

Bikini fitnessky jasne najúspešnejšie v teame Slovenska!

Je už tradíciou posledných rokov, že vo federácii SAKFST najväčšie úspechy z Majstrovstiev Európy alebo Majstrovstiev sveta prinášajú súťažiace z  fitness bikini. Rovnaký trend sa podarilo udržať aj v tomto roku, ktorý však priniesol niekoľko prekvapení. Pre nedostatok času (súťaž skončila krátko po polnoci, aktuálne sme už na ceste na letisko) iba v krátkosti zhrniem výsledky dnešného dňa (ak som niekoho "pozabudol", napravím to po príchode na Slovensko ... sľubujem). Čiastočne spracované fotogalérie (so stovkami fotografiíí) nájdete na Facebooku v skupine EastLabs.RU, kompletne ich spracujeme (galériu po galérii, kategóri po kategórii) po našom návrate na Slovensko.

Sabína PLEVÁKOVÁ ... aj keď v "rejtingu" IFBB je zo Slovenska najvyššie Olívia Pohánková, od Sabíny sa z Majstrovstiev Európy nič iné ako víťazstvo neočakávalo. Už v kategórii junioriek naznačila svoje ambície jasným víťazstvom v kategórii a ziskom titulu absolútnej juniorskej víťazky, titul získala aj medzi ženami, no (bohužiaľ) neuspela v prestížnom súboji o titul absolútnej víťazky.Timea TRAJTEĽOVÁ ... pripomeniem, že ako nováčik na scéne SAKFST skončila na 3. mieste vo svojej kategórii na Majstrovstvách Slovenska junioriek vo fitness bikini v Hnúšti a do reprezentačného teamu sa na nominačnej súťaži neprebojovala. Timea sa však nevzdala, nastúpila na Mozolani Classic, neváhala sa postaviť aj medzi ženy na Majstrovstvách Slovenska, zo súťaže na súťaž sa zlepšovala, až napokon získala možosť odcestovať do Santa Susanna ako členka B-teamu. Výsledok aký dosiahla? Prekvapujúco (ale zaslúžene) porazila skúsenú Denisu Hargašovú, dokonca získala aj titul Majsterky Európy!

Denisa HARGAŠOVÁ ... určite zažila nepríjemné prekvapenie, keď ju medzi juniorkami porazila nielen Trajteľová (dôvody, resp. môj osobný názor napíšem v reporte), na súťaž žien (o niekoľko hodín neskôr) však prišla s upravenou vizážou, s lepšou úpravou pokožky a výsledok? Získala svoj premiérový titul na medzinárodnej scéne!

Ľubica BEREŠOVÁ ... nováčik v teame Slovenska, na svojej premiérovej súťaži dokonale upútala rozhodcov, vďaka čomu (aj napriek výrazne tmavšej farbe, ako mali súperky) získala 2. miesto.

Stanislava PRITRSKÁ ... po neúspechu na minuloročných Majstrovstvách sveta prišla do Španielska vo forme, akú ukázala na súťažnom pódiu už pred rokom - vďaka čomu získala 3. miesto medzi ženami (za Berešovou) a medzi masters bikini fitnesskami (áno, áno ... Stanka už má 35 rokov ... priznávam, ani ja som to nevedel) dokonca skončila na skvelom 2. mieste.

Valéria MARČIŠOVSKÁ ... získala pre Slovensko striebro v mimoriadne "nabitej" kategórii, naplnila očakávania, ktoré som s ňou spájal už po SAKFST Majstrovstvách Slovenska 2015 v Nitre.

Olívia POHÁNKOVÁ ... 3. miesto možno bude pre fanúšikov Olívie sklamaním, ale iba pripomeniem, že pred rokom sa Olívia na "Európe" ani neprebojovala do finále a dodám, že jej 3. miesto bolo veľmi veľmi tesné a s troškou šťastia (alebo priazne rozhodcov) mohla skončiť aj vyššie a nikto by nemohol povedať ani "mäkké F".

Vanesa HRUBOVČÁKOVÁ ... najmladšia členka v Slovenskom výbere získala skvelé 3. miesto v kategórii fitness bikini junioriek do 160cm tzn. v kategórii, kde zvíťazila Sabína

Monika ROSENBERGEROVÁ ... získala cenné 4. miesto v kategórii fitness bikini masters

Jana MILOVÁ ... súťažila v rovnakej kategórii ako Marčišovská a skončila na 6. mieste.

Olívia ČAMBALOVÁ ... súťažila v rovnakej kategórii ako Marčišovská a skončila na 11. mieste.

Saskia CSAKOCI ... mala v kategórii fitness bikini do 172cm 25 súperiek, prebojovala sa do semifinále, kde skončila na 14. mieste

Klaudia MEDŽOVÁ ... nastúpila v rovnakej kategórii ako Trajteľová s Hragašovou (tzn. fitness bikini junioriek do 166cm), kde získala cenné 6. miesto

Martina STRUHAČKOVÁ ... nepostúpila do TOP15 v kategórii masters fitness bikini

Tomáš URGE ... neprebojoval sa do TOP15 v kategórii men´s physique nad 178cm.

Dominka MULTÁŇOVÁ, Tatiana KOŽUCHOVÁ, Kateřina SEIDOVÁ ... trojica juniorských fitnessiek nám určite urobila radosť (pozrite si pozorne výsledkové listiny a pochopíte, o čom hovorím), aj keď je pravdou, že Dominka mala pred odchodom na Majstrovtsvá Európy oveľa vyššie ambície.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia
Trajtelova
autor: admin | dátum: 19.05.2015 15:39:30
Pri prezentácii každý team "zapísal" súťažiace do kategórií, ktoré uznal za vhodné. Spätný zápis už nebol možný tzn. Trajteľová bola zapísaná len medzi juniorky. Čo sa hodnotenia medzi ženami týka, nič sa nedá potvrdiť, ale ani vylúčiť - pravdou ale je že súťaž žien bola úplne inou súťažou, ako súťaž junioriek. Napíšem report, vysvetlím.
Bikini fitness
autor: pengym | dátum: 18.05.2015 11:06:25
Prečo nenastúpila Trajreľová aj medzi ženami? S veľkou pravdepodobnosťou by mala medajlové umiestnenie..Neposunula by Hargašovú náhodou nižšie?