3. deň - výber Slovenska na 2018 IFBB/EBFF Majstrovstvách Európy

3. deň - výber Slovenska na 2018 IFBB/EBFF Majstrovstvách Európy

AMIX Vit & Mineral Pack


Na 2018 IFBB/EFBB Majstrovstvách Európy aj tretí deň priniesol pre výber Slovenska medailové výsledky - v prevažnej väčšine sa o ne postarali mladí športovci z vetvy fitness.
Ten najväčší a zrejme najneočakávanejší pre Slovensko získala mladá zverenkyňa trénerky Jeleny MELESHCHENKO, víťazka kategórie fitness junioriek nad 163cm a absolútna Majsterka Európy vo fitness junioriek Anna HEPNEROVÁ (dodám, že Jelena, rovnako ako jasne najlepšia trénerka Európy a sveta na amatérskej fitness scéne za rok 2017 Marianna HOLBOVÁ, nie je v tomto roku oficiálnou členkou výberu, ktorý prišiel do Santa Susanna zo Slovenska tzn. o to ťažšie bolo "koučovať" Aničku na diaľku a to, že Hepnerová uspela je iba jasným dôkazom toho, že Meleshchenko vie "ako by sa to malo naozaj robiť"). Samozrejme, potešilo aj druhé víťazstvo pre Slovensko, ktoré zabezpečil fitness junior Michal BARBIER, cenné kovy získali bodyfitnessky Adriana SOJKOVÁ (medzi juniorkami) a Juliana MAKŠIOVÁ (medzi seniorkami).Športovú tragédiu zažil na 2018 Majstrovstvách Európy Peter TATARKA, od ktorého sme právom očakávali po bonze z 2017 IFBB Svetového šampionátu cenný kov aj v Santa Susanna - jeho 6. miesto v kategórii do 95kg bol včera hlbokým omylom, podcenením aktuálnej súťažnej formy (pozn. Igor Kopček: ako jediný seniorský slovenský bodybuilder iba Peter v Santa Susanna nastúpil v lepšej forme, ako ukázal na súťažiach konaných na Slovensku).
Alexander TMOSHENKO (šéf EastLabs.RU, zároveň najskúsenejší medzinárodný rozhodca v Rusku), spoločne s Igorom KOPČEKOM a šéfom združenia Elite PRO Slovakia Milanom ČÍŽEKOM (nikto zo Slovenska neabsolvoval v pozícii medzinárodného rozhodcu viac súťaží) sa zhodli, že 3. miesto by bolo adekvátnym ocenením jeho aktuálneho výkonu.

Výsledky, ktoré dosiahli reprezentanti Slovenska počas tretieho dňa 2018 IFBB/EBFF Európskeho šampionátu si môžete pozrieť v nasledujúcich výsledkových tabuľkách, na konci nájdete fotogalérie so stovkami fotografií.

Hpenerová
Hepnerová
barbier kutnik


3. deň - výber Slovenska na 2018 IFBB/EBFF Majstrovstvách Európy ... 161 fotografií

3. deň na IFBB/EBFF Majstrovstvách Európy, Backstage a AWARDS ... 764 fotografií

Poznámka: tisícky fotografií nájdete v prehľadne spracovaných fotogalériách

Diskusia k článku:

AMIX diskusia