Rodičia zo Slovenska majú 50% ZĽAVU, takže za celý pak fotografií zaplatia iba 10€. Toľko podstatná informácia hneď na začiatok. Predobjednávky? Po kliknutí na banner.
2018 Slovenský šampionát vo fitness detí, ktorý sa konal v Levoči, rozhodol o tom, ktoré deti získajú právo nastúpiť na súťažné pódium IFBB Svetového šampionátu a bojovať o cenné kovy. Do Bratislavy (podľa predbežných štartových listín) príde 184 detí z 12. krajín sveta.
Základné informácie o šampionáte
- dátum a miesto konania ... 16. jún 2018, Hant Aréna - Bratislava
- registrácia ... 15. jún 2018, Hotel NIVY Bratislava, od 12:00
- začiatok súťaže ... 16. jún, od 10:00
Počet súťažiacich na 2018 Svetovom šampionáte vo fitness detí, Bratislava
- Slovensko ... 38
- Poľsko ... 29
- Turecko ... 29
- Maďarsko ... 19
- Mongolsko ... 15
- Rusko ... 11
- Česko ... 10
- Ukrajina ... 10
- Mexiko ... 7
- Srbsko ... 6
- Rumunsko ... 4
- Estónsko ... 3
Kto bude súťažiť na 2018 Svetovom šampionáte vo fitness detí, Bratislava
CLASS A: FITNESS GIRLS UP TO 7 YEARS (born up to 2011)1. Valentyna Faganová Czechia A
2. Alma Pribilová Czechia B
3. Barbara Najera Mexico A
4. Tuvshinsaikhan Batbold Mongolia A
5. Misheel Batdelger Mongolia B
6. Julia Predko Poland A
7. Kseniia Mikhailova Russia A
8. Nadja Milovic Serbia A
9. Alzbetka Franová Slovakia
10. Melisa Feduzi Slovakia
11. Sara Javrová Slovakia
12. Dominika Korecková Slovakia
CLASS B: FITNESS GIRLS 8 YEARS (born 2010)
1. Maria Zakaria Czechia A
2. Erika Zavadilová Czechia A
3. Greta Bruder Hungary
4. Mira Osi Hungary
5. Enkhkhuslen Ankhbayar Mongolia A
6. Burte-Ujin Zolzaya Mongolia B
7. Anuujin Altangerel Mongolia B
8. Julia Matera Poland A
9. Andreea Gnandt Romania A
10. Alisa Sanitarova Russia A
11. Nella Adameková Slovakia
12. Alexandra Uhrinová Slovakia
13. Alexandra Kanová Slovakia
14. Kira Kovalova Ukraine A
CLASS C: FITNESS GIRLS 9 YEARS (born 2009)
1. Regina Lukacs Hungary
2. Danna Baez Mexico A
3. Ganchimeg Nomingerel Mongolia A
4. Oyunbolor Baatarsukh Mongolia B
5. Misheel Altanshagai Mongolia B
6. Agata Kamyk Poland A
7. Blanka Walczyk Poland B
8. Dalia Bonalska Poland B
9. Maja Krisztian Romania A
10. Ariana Sepsi Romania A
11. Kseniia Osipova Russia A
12. Anna Kazakova Russia A
13. Nina Santrac Serbia A
14. Katarina Kuzmová Slovakia
15. Katarina Dvorská Slovakia
16. Diana Nguyen Xuan Slovakia
17. Emma Cervenová Slovakia
18. Anastasiia Ponomarova Ukraine A
CLASS D: FITNESS GIRLS 10 YEARS (born 2008)
1. Barbora Ingrová Czechia A
2. Rebeka Bardi Hungary
3. Patricia Toth Hungary
4. Anna Blatnyak Hungary
5. Regina Torres Mexico A
6. Namuunjargal Sodnomtseren Mongolia A
7. Munkh-Undral Amartuguldur Mongolia B
8. Aleksandra Stanczyk Poland A
9. Kornelia Zbik Poland B
10. Nela Krzewinska Polamd B
11. Uliana Tesova Russia A
12. Sofija Pezelj Serbia A
13. Laura Marencaková Slovakia
14. Dominika Sirgelová Slovakia
15. Petra Holesová Slovakia
16. Polina Leshchenko Ukraine A
17. Anastasiia Sarazhynska Ukraine A
CLASS E: FITNESS GIRLS 11 YEARS (born 2007)
1. Anastassia Ussova Estonia A
2. Szelina Vaczkó Hungary
3. Ditte Mersich Hungary
4. Kitti Lukács Hungary
5. Khaliun Baasndulam Mongolia A
6. Gabriela Klepacz Poland A
7. Maya Bartoszek Poland B
8. Natalia Bugajska Poland B
9. Maja Konnek Poland B
10. Livia Pacurar Romania A
11. Jovana Jovicic Serbia A
12. Daniela Korecková Slovakia
13. Linda Urdová Slovakia
14. Sophia Poliaková Slovakia
15. Anna Miklová Slovakia
16. Dariia Korniienko Ukraine A
CLASS F: FITNESS GIRLS 12 YEARS (born 2006)
1. Dagmar Jasniková Czechia A
2. Tamara Molnar Hungary
3. Dorka Göbölös-Szabo Hungary
4. Gréta Mercs Hungary
5. Elizabeth Herrera Mexico A
6. Alicja Sulik Poland A
7. Liwia Stanczykowska Poland B
8. Kamila Rycombel Poland B
9. Julia Glazik Poland B
10. Dominika Trzoslo Poland B
11. Polina Nikitina Russia A
12. Nina Milovic Serbia A
13. Vanesa Habanková Slovakia
14. Paulina Bajerlová Slovakia
15. Viktoria Hrnková Slovakia
16. Viktoria Belicková Slovakia
17. Kateryna Didenko Ukraine A
18. Valeriia Dudnyk Ukraine B
CLASS G: FITNESS GIRLS 13 YEARS (born 2005)
1. Kristyna Dubcová Czechia A
2. Michaela Tothová Czechia A
3. Eszter Hajdo Hungary
4. Lilla Thomka Hungary
5. Bernadett Miko Hungary
6. Dorottya Mikó Hungary
7. Anuujin Munkhbayar Mongolia A
8. Ada Ozimkowska Poland A
9. Martyna Klubinska Poland B
10. Anastasiia Guskova Russia A
11. Arina Chernova Russia A
12. Milica Mircetic Serbia A
13. Rebeka Némethová Slovakia
14. Danka Civanová Slovakia
15. Natasa Solcová Slovakia
16. Emma Cabyová Slovakia
17. Anzhelika Hulyda Ukraine A
CLASS H: FITNESS GIRLS 14 YEARS (born 2004)
1. Natálie Bilíková Czechia A
2. Eva-Lotta Akkermann Estonia A
3. Sofia Zapalova Estonia A
4. Beatrix Ilosvay Hungary
5. Szofia Bogdan Hungary
6. Iga Marciszonek Poland A
7. Wiktoria Strojna Poland B
8. Martyna Smelsz Poland B
9. Kseniia Kupreeva Russia A
10. Michaela Kutniková Slovakia
11. Lucia Mikusová Slovakia
12. Sara Folvarciková Slovakia
13. Nelli Novodomská Slovakia
14. Nikola Celeriková Slovakia
CLASS I: FITNESS GIRLS 15 YEARS (born 2003)
1. Natalie Bilikova Czechia A
2. Joanne Madrigal Mexico A
3. Jimena Segura Mexico A
4. Karolina Pietrzyk Poland A
5. Agata Wasik Poland B
6. Oliwia Chamera Poland B
7. Lucia Michalovicová Slovakia
8. Rebeka Matusová Slovakia
9. Tatiana Ondrusková Slovakia
10. Nasta Vrabelová Slovakia
11. Veronika Posenko Ukraine A
CLASS A: FITNESS BOYS UP TO 7 YEARS (born up to 2011)
1. Semyon Kalistratov Russia
CLASS B: FITNESS BOYS 8-9 YEARS (born 2009-2010)
1. Dulguuntamir Bolortsetseg Mongolia A
2. Tugsbeleg Batzorig Mongolia A
CLASS C: FITNESS BOYS 10-11 YEARS (born 2007-2008)
1. Zsolt Görbedi Hungary A
2. Ricardo Barrientos Mexico A
3. Odbayar Chimedtseren Mongolia A
4. Mateusz Gibowski Poland A
5. Dominik Harasim Poland A
CLASS D: FITNESS BOYS 12-13 YEARS (born 2005-2006)
1. Jan Stepanek Czechia A
2. Michal Mullner Slovakia
3. Martin Koleda Slovakia
CLASS E: FITNESS BOYS 14-15 YEARS (born 2003-2004)
1. Remek Girczys Poland A
2. Dobrynia Evtukhov Russia
3. Damian Korecko Slovakia
4. Oleg Strizhov Ukraine