Kto bude súperiť s výberom Slovenska na 2018 Majstrovstvách sveta žien?

Kto bude súperiť s výberom Slovenska na 2018 Majstrovstvách sveta žien?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Vo štvrtok odchádza do Poľska, do Bialystoku, výber reprezentantov Slovenska na 2018 IFBB Majstrovstvá sveta žien a mužov vo fitness. Súčasťou šampionátu po prvý krát bude aj 2018 Elite PRO World Championships v kategórii Men´s Physique. Pripomeniem, že Slovensko bude mať čoskoro aj medzi Elite PRO men´s physique súťažiacimi svojho zástupcu - prezident asociácie Mlsna totiž podporil žiadosť Dominika ANTOŠA (právo požiadať o Elite PRO kartu Antoš získal za opakovane skvelé výsledky dosahované v tomto roku v sérii súťaží IFBB Diamond Cup, kartu získal priamo na súťažnom pódiu na 2018 IFBB Nordic Cup a jej zisk potvrdí s vysokou pravdepodobnosťou aj umiestnením v TOP10 v 2018 IFBB World Ranking-u.)

V Poľsku na súťažné pódium nastúpi historicky najvyšší počet súťažiacich, čo iba potvrdzuje silu, akou vládne federácia IFBB International na amatérskej fitness scéne. Záujem bojovať o cenné kovy a prestížne tituly prejavilo 413 atlétov z celkovo 43 krajín sveta, o výsledkoch budú rozhodvať rozhodcovské panel "vyskladané" zo 67 rozhodcov (medzi nimi sú aj zástupcovia Slovenska - Mlsna, Hlinka, Hečko, Mlsnová).

Boj o cenné kovy bude naozaj ťažký a na každého z našich reprezentantov čaká množstvo ťažkých súperov. Tí, ktorí budú mať v kategórii viac ako 15 súperov si prejdú elimináciou, ďalej ich čaká semifinále a v prípade úspechu finále a boj o cenné kovy. Osobne sa najviac teším na boj nášho aktuálneho Majstra Európy vo fitness Michala BARBIERA so zvyškom sveta - zaujímavý súboj bude Barbier vs Kharkhun.
Svoju vysokú výkonnosť potvrdiť budú môcť naše fitnessky. Bikinifitnessky a bodyfitnessky majú ťažké súperky, ale aj tam by sme mohli získať cenné umiestnenie. Skúsenosti musia získavať aj naši men´s fyzici - ako ukázal už spomínaný Antoš, súperov sa netreba zbytočne obávať!

WOMEN’S FITNESS UP TO 163 CM
1. Chen Shuying China
2. Lenka Cervena-Borutova Czechia
3. Olgica Stojanovska FYR Macedonia
4. Delia Lacataru Romania
5. Asiya Gabidullina Russia
6. Evgeniia Mishchenko Russia

7. Michaela Pavleová Slovakia
8. Oleksandra Tarasova Ukraine
9. Maggie Molyneux United Kingdom

WOMEN’S FITNESS OVER 163 CM
1. Terry Abraham Canada
2. Endla Vaher Estonia
3. Korina Keszei Hungary
4. Chikako Shiina Japan
5. Aleksandra Kepa Poland
6. Mariia Malysheva Russia
7. Olga Demchuk Russia

8. Ana-Marija Zujovic Serbia
9. Karin Suchomelová Slovakia
10. Kristína Juricová Slovakia
11. Karolína Holbová Slovakia

12. Olha Stepina Ukraine

MEN’S FITNESS OPEN
1. Cai Lulu China
2. Liang Wenxin China
3. Zhou Junqiang China
4. Yang Wenjie China

5. Ondrej Sagner Czechia
6. Christophe Leria France
7. Thomas Pietras Hungary
8. Bogdan Cristea Romania
9. Anatoly Zaiko Russia
10. Michal Barbier Slovakia
11. Yusuf Oskan Turkey
12. Nazar Kharkhun Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 158 CM
1. Lucia Cernikova Czechia
2. Kai Tammsaar Estonia
3. Akiko Akimoto Japan
4. Sandra Kazlauskiene Lithuania
5. Bettina Bjoernaa Norway
6. Remet Svedin Norway
7. Rubit Letona Peru
8. Katarzyna Dmochewicz Poland
9. Sylwia Sobota Poland
10. Aleksandra Kołodziejczyk Poland
11. Anna Baikina Russia
12. Iana Volkova Russia
13. Tatiana Patsura Russia
14. Rita Matsolek Russia

15. Beáta Graňáková Slovakia
16. Zuzana Kardošová Slovakia

17. Judit Perez Spain
18. Anastasiia Dobrosol Ukraine
19. Iryna Luchyshyna Ukraine
20. Kateryna Yannova Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 162 CM
1. Alice Heinmets Estonia
2. Anna Migale Germany
3. Sandra Dobrunz Germany
4. Antonia Hanke Germany
5. Skaiste Danileviciute Lithuania
6. Kine Saeter Norway
7. Justyna Ziecina Poland
8. Natalia Czajkowska Poland
9. Iryna Hebekova Russia
10. Milena Nevidomaya Russia
11. Svetlana Pidchenko Russia
12. Hanna Kulinich Russia
13. Anzhelika Legoshina Russia
14. Elena Pugacheva Russia

15. Radka Szombáthová Slovakia
16. Nataliia Bersheda Ukraine
17. Hanna Byelousova Ukraine
18. Inna Sochynska Ukraine
19. Vlada Puhach Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 164 CM
1. Ina Navachuk Belarus
2. Jessica Kwansy Canada
3. Wang Linlin China
4. Shi Fan China
5. Emmi Nenonen Finland
6. Iida Peltonen Finland
7. Juliett Sebok Hungary
8. Haruka Matsumiya Japan
9. Diana Ziaugaite Lithuania
10. Anna Wozniakowska Poland
11. Mariia Ma-Sin-Cher Russia
12. Ekaterina Rykova Russia
13. Iuliia Shestakova Russia
14. Olesia Kobeleva Russia

15. Lenka Hrušková Slovakia
16. Betul Avci Turkey
17. Kristina Korotka Ukraine
18. Valeriia Buhaieva Ukraine
19. Ievgeniia Filonenko Ukraine

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
1. Selma Bostandzija Bosnia & Herzegovina
2. Camila Martins Brazil
3. Konstantina Kyoseva Bulgaria
4. Tian Yuecen China
5. Zhang Hui China
6. Zhang Yuxue China
7. Eliska Dombkova Czechia
8. Magdalena Fejfarova Czechia
9. Monika Spackova Czechia
10. Agne Kiviselg Estonia
11. Liis-Marian Toomse Estonia
12. Maren Mändmaa Estonia
13. Sanna Paasimaa Finland
14. Andrea Horvath Hungary
15. Jekaterina Taraskina Latvia
16. Lina Kudricke Lithuania
17. Lene Fossdal Norway
18. Wiktoria Gasior Poland
19. Anna Biedna Poland
20. Anna Dolata Poland
21. Allison Testu Portugal
22. Olga Shilina Russia
23. Ekaterina Kazakova Russia
24. Inna Glukhova Russia
25. Olga Pyatetskaya Russia
26. Natalia Koniakhina Russia

27. Olívia Čambalová Slovakia
28. Natalia Banaru Spain
29. Alexandra Unal Turkey
30. Oksana Brygidyr Ukraine
31. Albina Ustymenko Ukraine
32. Hanna Haliulina Ukraine

33. Lisa-Marie Graham United Kingdom
34. Laura Colledge United Kingdom

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM
1. Kristina Brunauer Austria
2. Iryna Tsishurova Belarus
3. Sun Dan China
4. Zhao Lujia China
5. Wu Mengyao China
6. Hou Juxiang China
7. Jana Jerabkova Czechia
8. Rafaela Cornejo Ecuador
9. Jana Teder Estonia
10. Mari Pukk Estonia
11. Sofia Aiello Finland
12. Klára Pap Hungary
13. Ana Markovic Iceland
14. Yuri Kawaguchi Japan
15. Marina Zvanchuka Latvia
16. Kristine Bundze Latvia
17. Ramona Ziauberyte Lithuania
18. Neda Silkinyte Lithuania
19. Asta Kaukaite Lithuania
20. Natalia Ejsmont Norway
21. Luz del Rosario Chirinos Peru
22. Emilia Kostanska Poland
23. Magdalena Stawisinski Poland
24. Elizaveta Polygalova Russia
25. Evgeniia Filatova Russia
26. Galina Osiptseva Russia
27. Oksana Oleinik Russia
28. Alena Lisunova Russia

29. Diana Vargová Slovakia
30. Talitha Mayhew South Africa
31. Tugba Yuce Turkey
32. Olga Andreyeva Ukraine
33. Alina Kucheriava Ukraine

34. Marta Nowicka United Kingdom

WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 172 CM
1. Ashley Quick Canada
2. Rachel Quesada Canada
3. Kirke Kirt Estonia
4. Maija Kivimaki Finland
5. Hajnalka Nagy Hungary
6. Therese Sivertsen Norway
7. Daria Lis Poland
8. Malgorzata Maczynska Poland
9. Oliwia Mojsiej Poland
10. Kseniia Sheveleva Russia
11. Natalia Lugovskih Russia

12. Michaela Pančušková Slovakia
13. Hayley Wright South Africa
14. Maryna Oborska Ukraine
15. Mariia Konovalova Ukraine

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM
1. Inesa Kapylets Belarus
2. Zhou Yanfeng China
3. Wang Fei China
4. Anita Blazevic Croatia
5. Matilda Lazovic Croatia
6. Minna Tanttu Finland
7. Makiko Kaneko Japan
8. Kazumi Yano Japan
9. Claudia Batea Luxembourg
10. Hannah Prause Luxembourg
11. Chantal Graziani Malta
12. Marte Lian Norway
13. Kari Sollied Norway
14. Janne Krohn Norway
15. Matilda Singstad Norway
16. Martyna Staszewska Poland
17. Katarzyna Jankowiak Poland
20. Halina Halavei Russia
21. Daria Ivanova Russia
22. Anna Romanova Russia
23. Evgeniia Ivlieva Russia
24. Ksenia Kiseleva Russia

25. Elena Masaryková Slovakia
26. Gülhan Kaya Turkey
27. Sinem Koroç Turkey
28. Yana Shyrokykh Ukraine
29. Yulia Gombosh Ukraine

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 168 CM
1. Rachel Boucher Canada
2. Tereza Linhartova Czechia
3. Nathalie Jensen Denmark
4. Pepita Ravantti Finland
5. Vita Lenkauskaite Lithuania
6. Shannen Bennaars Netherlands
7. Katarzyna Dudek Poland
8. Malgorzata Kurek Poland
9. Iuliia Kazakovtceva Russia
10. Ekaterina Petrova Russia
11. Natalia Skulkina Russia

12. Silvia Fialková Slovakia
13. Tatyana Tymoshenko Switzerland
14. Eda Ozdemir Turkey
15. Alina Yaman Ukraine
16. Liubov Popova Ukraine

MEN’S PHYSIQUE UP TO 182 CM
1. Bjarne Vandevelde Belgium
2. Yordan Dimitrov Bulgaria
3. Wu Chenlong China
4. Lin Zhenqu China
5. Xu Xue China
6. Li Meng China
7. Filip Dropulic Croatia
8. Ats Lahi Estonia
9. Rami Khalil Finland
10. Pierre-Martin Murcia France
11. Stacy Boungou France
12. Sascha Gatzky Germany
13. Yoshimasa Naono Japan
14. Simonas Puzas Lithuania
15. Randy Osei Tutu Norway
16. Patryk Majchrzak Poland
17. Mateusz Duda Poland
18. Michal Višňovský Slovakia
19. Hilmi Zimba Turkey
20. Adem Budak Turkey
21. Oleg Danysh Ukraine

MEN’S PHYSIQUE OVER 182 CM
1. Zac Spencer Canada
2. Zoran Stifanic Croatia
3. Nikita Dvorkin Estonia
4. Momar Bah Finland
5. Ali Nezamizadeh France
6. Miguel Col France
7. Elvis Rudbahs Latvia
8. Edvinas Tuinyla Lithuania
9. Arturas Zikis Lithuania
10. Pawel Michalski Poland
11. Jacek Kramek Poland
12. Filip Niegowski Poland
13. Filip Olšavský Slovakia
14. Sidy Pouye Spain
15. Okan Sezgin Turkey
16. Tolga Karaman Turkey
17. Oleksandr Muntian Ukraine
18. Serhii Klap Ukraine

bold písmo ... reprezentanti Slovenska
červené písmo ... najvážnejší súperi

Diskusia k článku:

AMIX diskusia