Do Bratislavy príde početné bikinifitness komando z Ruska!

Do Bratislavy príde početné bikinifitness komando z Ruska!

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness

O 36 dní v Bratislave odštarujú 2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness, na ktoré príde aj početný reprezentačný výber Ruska. O tom, ktoré bikinifitnessky, fitnessky, bodyfitnessky, wellness fitnessky a aj súťažiace z nominácie wellness fitness z Ruska prídu do Bratislavy bojovať o finálové miesta a (s vysokou pravdepodobnosťou) aj cenné kovy sa rozhodovalo na weekendových 2019 Majstrovstvách Ruska.

Ako mi už skôr potvrdil Vladimír Ivanovič DUBININ, bývalý prezident Ruskej federácie kulturistiky a fitness, na Slovensko príde z Moskvy veľká výprava súťažiacich, medzi ktorými bude aj mimoriadne početné "ruské komando" bikinifitnessiek. A finále 2019 Ruského šampionátu, v ktorom sa bojovalo o titul absolútnej víťazky nominácie bikinifitness naznačilo, že Rusko má k dispozícii nepreberné množstvo talentov.

2019 Majstrovstvá Ruska - Bikinifitness OVERALL CHAMPION

Diskusia k článku:

AMIX diskusia