Fotogaléria - Bodybuilding na 2019 IFBB World Bodybuilding Championships

Fotogaléria - Bodybuilding na 2019 IFBB World Bodybuilding Championships

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

2019 IFBB World Bodybuilding Championships

Fujairah (Fudžajra) je jedným zo sedmich emirátov, ktorá spoločne tvoria Spojené arabské emiráty (áno,  práve tu patrí aj podstatne známejší Dubaj). V tomto emiráte pri vláde je rodina emira Hamada bin Mohammeda Al Sharqi, ktorá podporuje IFBB International - člen klanu, Abdullah Bin Hamad Al Sharqi je dokonca viceprezidentom ázijskej odnože IFBB. Práve spomínaný Abdullah Bin Hamad Al Sharq je v hlavným organizátorom 73. IFBB Svetového šampionátu v kulturistike a men´s physique, ktorý odštartoval prvým dňom registrácie, IFBB Svetovým kongresom a záver včerajšieho dňa patril slávnostnému otvoreniu šampionátu.

Piatok je aj prvým dňom šampionátu, kedy príležitosť na súťaženie získali najprv súťažiaci z nominácie Games Classic Bodybuilding, po nich nasledovali Classic Bodybuilderi. Pripomeniem, že v Games Classic Physique Slovensko získalo titul Svetového šampióna zásluhou Tomáša SMREKA, Martin SAGAN v rovnakej nominácii (ale v kategórii nad 175cm) získal 5. miesto, v nominácii Classic Bodybuilding sme nemali zastúpenie.

Po nich sme sledovali kategórie z nominácie Classic Bodybuilding a netrpezlivo sme čakali na nomináciu Classic Physique. Prečo? Hlavným dôvodom bola skutočnosť, že práve tu súťažil minuloročný Absolútny Majster sveta Peter TATARKA. Ako sa mu darilo? Peter v mimoriadne silnej konkurencii napokon získal 4. miesto.

Posledný súťažný deň už patrí iba Bodybuildingu tzn. kulturistike a na súťažnom pódiu sa striedajú súťažiaci z desiatich hmotnostných kategórií. Samozrejme, aj tu má Slovensko svoje zastúpenie!
V kategórii kulturistika do 100kg uspel Vlado HOLOTA (súťažil aj na 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend-e, kde získal 2. miesto za Petrom TATARKOM). Holota sa na Slovensko vráti ako čerstvý IFBB Majster sveta. V kategórii do 85kg životný výsledok dosiahol skúsený Ján SOTÁK - ten skončil na 6. mieste.

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding 60kg

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding 65kg

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding 70kg

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding 75kg

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding 80kg

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding 85kg

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding 90kg

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding 95kg

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding 100kg

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding 100kg plus

2019 IFBB World Bodybuilding Championships - Bodybuilding OVERALL

Diskusia k článku:

AMIX diskusia