19 dní do 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava

19 dní do 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness

O 19 dní v Bratislave odštartujú 2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness, na ktoré príde (podľa Igora KOPČEKA do 300 športovkýň z celého sveta).

"Pôvodne som odhadoval som, že Bratislava zažije IFBB Svetový šampionát, na ktorom nastúpi viac ako 400 športovcov, v tom čase však ešte nebolo jasné, kde príležitosť na súťaženie získajú muži z nominácie Men´s Physque. Napokon súťažili spoločne s bodybuildermi na 2019 IFBB World Bodybuilding Championships a v Spojených arabským emirátoch ich súťažilo takmer 190. Ak by platilo to, čo pred rokom v Bialystoku, kde sa konali 2018 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness tzn. men´s fyzici by súťažili na jednom šampionáte spoločne so ženami, hranica 400 by bola vysoko prekonaná. To, koľko súťažiacich príde napokon do Bratislavy sa dozvieme už v najbližších dňoch. Pripomeniem, že dnes do 24:00 môžu funkcionári jednotlivých národných federácií posielať do centrály IFBB (a organizačnému výboru šampionátu) prihlášky na súťaž, tzv. final entry form. Výnimku má vždy domáci organizátor súťaže. Čo to znamená?
Reprezentácia Slovenska je po 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend-e, Tatranskom Pohári, Dynamic Cup-e a Veľkej cene Dubnice jasná na 90-95%, sobotňajšia súťaž 2019 Grand Prix Slovakia v Piešťanoch túto nomináciu musí ešte definitívne potvrdiť. Sám som zvedavý, kto získa právo reprezentovať Slovensko! Pripomeniem, že v Piešťanoch bude pôsobiť početný EastLabs Photo Team, okrem fotografií zaznamenávať budeme priebeh súťaže na kamerou, bikinifitness kategórie sa objavia na instagramovom profile partnerského projektu Bikinifitness.SK."

Diskusia k článku:

AMIX diskusia