Aký bol 1. deň na 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava?

Aký bol 1. deň na 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

V Bratislave skončil prvý deň 2019 súťaže IFBB World Fitness Championships, do ktorej sa zapojili aj súťažiace zo Slovenska. Vedenia SAFKST využilo skvelú formu "objavu" jesennej súťažnej sezóny, wellnessfitnessky Michaely NEMCOVEJ a nominovalo ju do nominácie wellness fitness a oplatilo sa! Nemcová dokázala konkurovať najlepším wellness fitnesskám sveta - v kategórii do 163cm napokon získala 2. miesto.

Michaela NEMCOVÁ - 2. miesto na 2019 IFBB World ChampionshipsOkrem Nemcovej Slovensko malo zastúpenie aj v nomináciách bodyfitnes a fitness.
https://app.call.me/register/

Fitness

  • kategória do 160cm ... do finále postúpila Michaela PAVLEOVÁ (podľa môjho názoru bojuje o titul) a Dobroslava LEHOTSKÁ
  • kategória do 163cm ... do finále postúpila Tatiana ONDRUŠKOVÁ (aj tá skončí vysoko)
  • kategória nad 163cm ... do finále postúpila Kristína JURICOVÁ (podľa môjho názoru bojuje o titul), Lucia ZAVADZANOVÁ 8. miesto, Karolína HOLBOVÁ 9. miesto, Diana WILDOVÁ 12. miesto
  • fitness mužov ... Michal BARBIER postúpil do finále

Bodyfitness

  • kategória do 163cm ... Juliana MAKŠIOVÁ 5. miesto, Ela MASARYKOVÁ 9. miesto
  • kategória do 168cm ... Viera BOŽÍKOVÁ 4. miesto, Agáta HLAVÁČKOVÁ 7. miesto, Stanislava VOLEKOVÁ 11. miesto
  • kategória nad 168cm ... Natália POPROCKÁ 8. miesto 

Diskusia k článku:

AMIX diskusia