Aký bol 2. deň na 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava?

Aký bol 2. deň na 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

V Bratislave druhým dňom sa zavŕšila súťaž 2019 IFBB World Fitness Championships, ktorá Slovensku priniesla peknú kôpku cenných kovov, o ktoré sa postarali súťažiaci z nominácie fitness, bikinifitness a po prvý krát aj wellness fitness.
https://app.call.me/register/

"Nedeľa podľa očakávanie priniesla záplavu cenných v nominácii fitness, určite milo prekvapili bikinifitnessky, ktoré na 2019 Európskom šampionáte ostali bez cenného kovu", začal svoje hodnotenie Igor KOPČEK, ktorý opäť sledoval dianie na pódiu nepretržite takmer počas celého šampionátu. "Jednotlivým nomináciám sa budeme venovať v samostatných reportoch, ktoré napíšu Barbora LABUDOVÁ a Eva KVASNIČKOVÁ a aj keď k nim pripojím pár mojich poznámok, už teraz vyzdvihnem dvojicu bikiniftnessiek.

Od Kardošovej každý očakával dobrý výsledok a tak jej skvelé 3. miesto v mimoriadne ťažkej kategórii bikinifitness do 158cm (súťažilo v nej 26 bikinifitnessiek a do TOP 6 sa prebojovali iba Rusky, Ukrajinky a Slovensky - 6. miesto získala Graňáková) určite nikoho neprekvapilo. Čo však bolo doslova a do písmena prekvapením večera bol výkon, akým zlato získala Katarína KLIMASOVÁ v kategórii do 160cm - to od súťažiacej z B skupiny reprezentantiek určite nikto nečakal. Klimasová do povedomia fitness komunity vstúpila víťazstvom medzi začiatočníčkami na 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend-e, takže o to mám väčšiu radosť z jej úspechu. Koncept súťaží pre ZAČIATOČNÍKOV si nemohol želať lepšiu reklamu! Dokonca článok o Klimasovej si vyžiadal na našom pracovnom stretnutí aj prezident IFBB Rafael SANTONJA.
Katarína KLIMASOVÁ
Ďalším prekvapením (príjemným) je 2. miesto Jany STACHOVEJ z kategórie do 166cm, ktorej sme ponúkli účasť na jarnom tohtoročnom BikiniFitness Campe - príležitosť využila a jej výsledky sú pre tento projekt Saskie CAKOCI (kde lektorsky pôsobí aj trénerka detského fitness Zuzana NIŠČÁKOVÁ) najlepšou reklamou."

"Vyzdvihnúť už teraz určite chcem reprezentantov vo fitness - trojica Ondrušková, Pavleová a Juricová sa postarala o to, že do bojov o fitness absolútnu šampiónku nastupovali iba súťažiace zo Slovenska, víťazstvo si z domácej pôdy nenechal uniknúť Michal BARBIER.
Nezabudnem ani na organizátorov - šampionát mal mimoriadne vysokú úroveň, prebehol bez zaváhania, reprezentantov Slovenska aj do pozornosti rozhodcov "tlačila" silná divácka podpora, vďaka ktorej sme dosiahli ďalšie pozoruhodné výsledky.
Samozrejme, EastLabs Team mal na domácej pôde mimoriadne dobré podmienky pre svoju prácu, odmenou všetkým súťažiacim za účasť sú tisíce fotografií, ktoré nájdete v samostatných fotogalériách. Pripomeňme si, aké výsledky dosiahlo Slovensko na 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava, vďaka ktorým sme v Pohári národov získali 3. miesto za Ruskom a Ukrajinou."

Fitness

 • kategória do 160cm ... Tatiana ONDRUŠKOVÁ 1. miesto, Dobroslava LEHOTSKÁ 3. miesto
 • kategória do 163cm ... Michaela PAVLEOVÁ 1. miesto + OVERALL
 • kategória nad 163cm ... Kristína JURICOVÁ 1. miesto, Lucia ZAVADZANOVÁ 8. miesto, Karolína HOLBOVÁ 9. miesto, Diana WILDOVÁ 12. miesto
 • fitness mužov ... Michal BARBIER 1. miesto

Bodyfitness

 • kategória do 163cm ... Juliana MAKŠIOVÁ 5. miesto, Ela MASARYKOVÁ 9. miesto
 • kategória do 168cm ... Viera BOŽÍKOVÁ 4. miesto, Agáta HLAVÁČKOVÁ, 7. miesto, Stanislava VOLEKOVÁ 11. miesto
 • kategória nad 168cm ... Natália POPROCKÁ 8. miesto 

Wellness fitness

 • kategória do 163cm ... Michaela NEMCOVÁ 2. miesto

Bikinifitness

 • do 158cm ... Zuzana KARDOŠOVÁ (mimochodom, najmladšia súťažiaca v kategórii a spolu s Renatou Součkovou z Čiech aj v nominácii bikinifitness na tomto šampionáte) 3. miesto, Beáta GRAŇÁKOVÁ 6. miesto
 • do 160cm ... Katarína KLIMASOVÁ 1. miesto, Michaela KANUŠČÁKOVÁ - VAGASI neprešla elimináciou
 • do 162cm ... Dominika SLUŠNÁ 11. miesto
 • do 164cm ... Simona HOSTAČNÁ 9. miesto
 • do 166cm ... Jana STACHOVÁ 2. miesto, Klaudia MEDŽOVÁ 6. miesto, Juliana ZAUKOLEC neprešla elimináciou
 • do 169cm ... Klaudia FUJASOVÁ neprešla elimináciou
 • do 172cm ... Natália REMIÁŠOVÁ 5. miesto, Paulína MELIŠKOVÁ neprešla elimináciou
 • nad 172cm ... Michaela PANČUŠKOVÁ 5. miesto

Zmiešané páry

 • 3. miesto ... Elena MASARYKOVÁ a Peter TATARKA
 • 7. miesto ... Natália POPROCKÁ a Martin SAGAN

Diskusia k článku:

AMIX diskusia