Peter KOŠARKO - men´s physique so skúsenosťou z USA

Peter KOŠARKO - men´s physique so skúsenosťou z USA

Veľa chlapcov a dievčat pohybujúcich sa vo svete fitnessu a bodybuildingu sníva o “americkom” sne. Je skvelé, že sú na Slovensku aj takí, ktorým sa ich americký sen splnil aj napriek tomu, že nemajú vo vrecku kartu IFBB PRO. Jedným z nich je aj skromne pôsobiaci Peter Košarko z Košíc, ktorý súťaží aj na Slovensku v čoraz populárnejšie kategórii men´s physique.
Peter má 29 rokov a súťažne debutoval v roku 2014 na súťaži Mozolani Fitness Cup, kde v kategórii do 178cm získal svelé druhé miesto. O pol roka neskôr síce na SAKFST Majstrovstvách Slovenska skončil až na piatom mieste v kategórii do 180cm, pokles vo výsledkovej listine ho však neznechutil a začal pracovať na “americkom” sne - ten sa mu splnil štartom na 2015 NPC Championship San Francisco, kde skončil na fantastickom 2. mieste. Ako Peter po súťaži povedal, druhé miesto bolo len bonusom, víťazstvom bolo už to, že sa odhodlal na cestu do USA, kde sa postavil sa na pódium medzi domácich, výrazne ostrieľanejších borcov - a nestratil sa medzi nimi!

Peter už o pár dní začína prípravu na tohtoročné jarné súťaže a rád by si zopakoval účinkovanie aj na súťažnej scéne v USA. Či to bude NPC šampionát? To sa ukáže v najbližšom čase.
Okrem toho, že je Peter ambiciózny pretekár, začal spolupracovať s fitness značkou NEBBIA a stal sa aj členom prestížneho AESTHETIC WARRIOR TEAMU a spolu s ďalšími členmi teamu pracuje na prome novej kolekcie NEBBIA. Preto je zrejmé, že Petra uvidíte nielen na súťažnom pódiu, ale aj na niektorej z promo akcií, ktoré NEBBIA pripravuje.

Aktuálne si môžete Petra pozrieť v novom videu, ktoré vzniklo práve ako promo na AESTHETIC WARRIOR kolekciu, ktorú NEBBIA uvádza do predaja už zajtra, tzn. v sobotu, 30. januára 2016.

Peter Košarko AESTHETIC WARRIOR TEAM, NEBBIADiskusia k článku:

AMIX diskusia