2016 Olympia Amateur Asia, HongKong - 2. deň súťaže

2016 Olympia Amateur Asia, HongKong - 2. deň súťaže


V HongKongu, dejisku súťaže 2016 Olympia Amateur Asia (ktorú organizuje promotér Hugo CHAN), máme za sebou druhý, záverečný súťažný deň (na stránkach EastLabs nájdete kompletné fotogalérie). Čo sme mali možnosť na pódiu sledovať? Vystúpenia súťažiacich v nomináciách fitness bikini, men´s physique aj bodybuilding a spoznali sme absolútnych víťazov v týchto nomináciách, ktorí získali aj IFBB PRO karty a už od budúceho roku môžu súťažiť v IFBB PRO divízii.

Nqai Cho Yin (HongKong, štartové číslo 293) ... víťazka kategórie bikinifitness do 163cm sa napokon stala aj absolútnou víťazkou s právom požiadať o IFBB PRO kartu. Pripomeniem, že v bikinifitness kategórii na 2. mieste v absolútnom poradí skončila víťazka kategórie do 158cm, Ukrajinka žijúca a súťažiaca za Čínu, Viktoria Moriz (štartové číslo 286).

2016 Olympia Amateur Asia, HongKong, Bikinifitness ... 480 fotografií

Zheng Shao Zhong (Čína) ... absolútnym víťazom kategórie men´s physique sa podľa očakávania stal dvojnásobný IFBB Majster sveta z Číny Zheng (štartové číslo 89)


2016 Olympia Amateur Asia, HongKong, Men´s Physique ... 384 fotografií

Kyoung Yun Nam (Kórea) ... iba 78,4kg vážiaci borec už v semifinále pôsobil najkompletnejším dojmom zo všetkých súťažiaich, udivoval extrémne dobrou pripravenosťou, disponoval dostatočne masívnym svalstvom vďaka čomu v súboji o titul absolútny bez problémov prekonal aj oveľa, oveľa ťažších súperov. Kyounung súťažil so štartovým číslom 180 aod budúceho roku nastupuje do kategórie IFBB PRO Bodybuilding 212lbs.

2016 Olympia Amateur Asia, HongKong, Bodybuilding ... 240 fotografií

Diskusia k článku:

AMIX diskusia