IFBB a IFBB PRO

Kalendár súťaží kulturistika a fitnes -  2015 IFBB:

  • 5. - 7. marec ... Arnold Classic Amateur USA (Columbus, USA) ... účasť EastLabs Teamu
  • 13. - 15. marec ... Arnold Classic Amateur Australia (Melbourne, Austrália)
  • 11. - 12. apríl ... Sweden Grand Prix ... účasť EastLabs Teamu
  • 12. - 17. máj ... IFBB Majstr. Európy mužov, žien, juniorov, masters, Španielsko ... účasť EastLabs Teamu
  • 21. - 23. máj ... Mr. Olympia Amateur Kuwait - Men´s Physique (Kuvajt)
  • 29. - 31. máj ... Arnold Classic Amateur Brasil
  • 4. - 7. jún ... AFBF Majstrovstvá Ázie (všetky kategórie), Tokio, Japonsko ... účasť EastLabs Teamu
  • 12. - 14. jún ... Olympia Amateur Barcelona (Barcelona, Španielsko) ... účasť EastLabs Teamu
  • 13. - 15. jún ... IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness detí (Novi Sad, Srbsko)
  • 19. - 22. jún ... European Games (fitness, kl. kulturistika), Baku, Azerbajdžan ... účasť EastLabs Teamu
  • 26. - 28. jún ... Olympia Amateur Latin America (Acapulco, Mexiko)
  • 25. - 27. september ... Arnold Classic Amateur Europe (Madrid, Španielsko) ... účasť EastLabs Teamu
  • 1. - 3. október ... Olympia Amateur Europe (kulturistika mužov, men´s physique, bodyfitness, fitness, bikini fitness); Praha, Česká republika ... účasť EastLabs Teamu
  • 2. - 4. október ... Ben Weider Diamond Cup (Irán)
  • 10. - 12. október ... Nicole Wilkins Championships (Lahti, Fínsko) ... účasť EastLabs Teamu
  • 23. - 24. október ... Majstrovstvá Moskvy (Moskva, Rusko) ... účasť EastLabs Teamu
  • 29. október - 2. november ... Majstrovstvá Ruska, Majstrovstvá východnej Európy (Petrohrad, Rusko) ... účasť EastLabs Teamu
  • 30. október - 2. november ... Mr. Olympia Amateur England (Liverpool, Anglicko) ... účasť EastLabs Team
  • 5. - 9. november ... IFBB Majstrovstvá sveta mužov (kulturistika, kl. kulturistika), Španielsko ... účasť EastLabs Teamu
  • 4. - 6. december ... Olympia Amateur World Showdown Moscow (kulturistika mužov, men´s physique, bodyfitness, bikini fitness); Moskva, Rusko ... účasť EastLabs Teamu

Kalendár súťaží kulturistika a fitnes -  2015 IFBB PRO:

  • 5. - 7. marec ... Arnold Classic (Columbus, USA) ... účasť EastLabs Teamu
  • 25. apríl ... Mozolani PRO Classic (Bratislava) ... účasť EastLabs Teamu
  • 17. - 20 september ... Olympia Weekend (Las Vegas, USA) ... účasť EastLabs Teamu
  • 25. - 27. september ... Arnold Classic Europe (Madrid, Španielsko) ... účasť EastLabs Teamu
  • 1. - 3. október ... EVL´S Prague PRO (Praha, Česká republika) ... účasť EastLabs Teamu
  • 10. - 12. október ... Nordic PRO (Lahti, Fínsko) ... účasť EastLabs Teamu

SAKFST

Pohárová súťaž mužov a žien ... Dolný Kubín, 21. október 2017

  • Hlavný rozhodca – Ladislav Meško
  • Pódiový rozhodca – Pavol Korpáš
  • Sekretár hlavného rozhodcu – Milada Huláková
  • Asistent sekretára hlavného rozhodcu – Barbara Machalová
  • 1 – Stanislav Gabčo
  • 2 – Zuzana Šašalová
  • 3 – Anton Tabernaus
  • 4 – Marián Prekop
  • 5 – Ján Cabánik
  • 6 – Iveta Chrťanová
  • 7 – Alexander Hlobík
  • NR – Marianna Holbová
  • Delegát - Ľubomír Hečko

37. ročník Tatranský pohár ... Prešov, 22. október 2017

  • HR – Milan Čížek
  • PR – Ľubomír Hečko
  • Sekr. HR – Richard Zandt
  • As. SHR – Pavel Mikuš
  • 1 – Peter Uríček
  • 2 – Barbara Machalová
  • 3 – Dušan Matušík
  • 4 – Miloš Dolanský
  • 5 – Peter Antal
  • 6 – Milan Rolinec
  • 7 – Pavol Korpáš
  • NR – Adela Ondrejovičová
  • Delegát - Jozef Andreja

Veľká cena Dubnice nad Váhom ... Dubnica nad Váhom, 28. október 2017

  • HR – Peter Uríček
  • PR – Ján Cabánik
  • Sekr. HR – Milada Huláková
  • As. SHR – Barbara Machalová
  • 1 – Ladislav Meško
  • 2 – Natália Lenártová
  • 3 – Slavomír Lipták
  • 4 – Ľubomír Hečko
  • 5 – Jitka Lenerová
  • 6 – Ervín Špajdel
  • 7 – Pavel Mikuš
  • NR – Stanislava Prítrská
  • Delegát - Gabriela Mlsnová

Pohárová súťaž žien ... Detva, 19. november 2017

  • HR – Gabriela Mlsnová
  • PR – Jitka Lenerová
  • Sekr. HR – Slavomír Lipták
  • As. SHR – Richard Zandt
  • 1 – Peter Uríček
  • 2 – Lívia Maťušová
  • 3 – Ľuboš Matejíčka
  • 4 – Martina Tarková
  • 5 – Andrej Hlinka st.
  • 6 – Karin Antovská
  • 7 – Roland Brosman
  • NR – Dobroslava Lehotská
  • Delegát - Ladislav Meško