Ján BIRKA - aká bola súťaž 2023 IFBB Mr. Universe Montenegro?

Ján BIRKA - aká bola súťaž 2023 IFBB Mr. Universe Montenegro?

Kulturistika a fitness na Slovensku kráča samostatnou cestou od roku 1993, ale Slovensko malo aj do roku 1993 hviezdy kulturistiky, ktoré si zaslúžia úctu a rešpekt nasledovníkov. Myšlienku "Slovenskej siene slávy kulturistiky/fitness" (Hall of Fame) môžeme zrealizovať vďaka podpore
od spoločnosti AMIX a ďalších našich partnerov - ďakujeme.
Hall of Fame priebežne bude dopĺňaná o mená tých, ktorí prispeli k rozvoju kulturistiky/fitness na Slovensku - ako súťažiaci, organizátori, funkcionári, aj novinári venujúci pozornosť našim športom.

Fall of Fame - Slovenská sieň slávy v kulturistike/fitness

V známom čiernohorskom letovisku Tivat (leží pri zálive Boka Kotorská a vyhľadávané je kvôli plážam označovaným aj ako Tivatská riviéra) sa cez weekend konala ďalšia zo súťaží pod hlavičkou IFBB Mr. Universe, ktorej sa zúčastnil v kategórii Bodybuilding aj reprezentant Slovenska Ján BIRKA. Základné informácie o súťaži 2023 IFBB Mr. Universe Montenegro nájdete v samostatnom článku, aktuálne vám po 1. časti videologu do pozornosti chceme dať aj 2. časť videologu, v ktorom si môžete vypočuť pár postrehov priamo zo súťaže - tie zverejnil sám Ján BIRKA.

Ján BIRKA - videolog zo súťaže 2023 IFBB Mr. Universe Montenegro
Diskusia k článku:

AMIX diskusia