VIDEO od GetBig TV - 2023 IFBB World Cup Kirgizstan, Biškek

VIDEO od GetBig TV - 2023 IFBB World Cup Kirgizstan, Biškek

Kulturistika a fitness na Slovensku kráča samostatnou cestou od roku 1993, ale Slovensko malo aj do roku 1993 hviezdy kulturistiky, ktoré si zaslúžia úctu a rešpekt nasledovníkov. Myšlienku "Slovenskej siene slávy kulturistiky/fitness" (Hall of Fame) môžeme zrealizovať vďaka podpore
od spoločnosti AMIX a ďalších našich partnerov - ďakujeme.
Hall of Fame priebežne bude dopĺňaná o mená tých, ktorí prispeli k rozvoju kulturistiky/fitness na Slovensku - ako súťažiaci, organizátori, funkcionári, aj novinári venujúci pozornosť našim športom.

Fall of Fame - Slovenská sieň slávy v kulturistike/fitness

Hlavné mesto Kirgizska Biškek je od 27. do 30. októbra 2023 dejiskom dvoch IFBB súťaží. Súťažiaci z bodybuilding a fitness nominácií na súťažné pódium nastupujú v rámci súťaže 2023 IFBB World Cup, pre priaznivcov silovo-vytrvalostných disciplín je určený 2023 IFBB World Fitness Challenge Championships.

V nomináciách kulturistika a fitness šampionátu jednoznačne dominovali súťažiaci z Ruska, ktorí sa stali víťazmi rozhodujúcich kategórií a získali aj všetky tituly absolútnych šampiónov. Vďaka technickej skupine Romana DŽABELOVA a jeho GETBIG TV vám ponúkame rozhodujúce momenty z kategórií wellness, bodyfitness a fitmodel.

2023 IFBB World Cup - Wellness Overall Champion

2023 IFBB World Cup - Bodyfitness Overall Champion
2023 IFBB World Cup - FitModel Overall ChampionDiskusia k článku:

AMIX diskusia